Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
31. júl 2018

Začalo sa hľadanie

V Košiciach sa začala Letná akadémia mladých
Začalo sa hľadanie

Po stretnutí mládeže P18 v Prešove sa východ Slovenska stáva miestom prvého ročníka Letnej akadémie mladých, ktorá sa 30.7.2018 začala v augustiniánskom kláštore v Košiciach. Ide o štvordňové stretnutie na tému Hľadanie vo forme duchovno-intelektuálnej formácie spojenej s exkurziami a rekreáciou. Skupinu vybraných šikovných mladých ľudí svojimi prednáškami sprevádzajú predovšetkým biblisti Peter Juhás a Bohdan Hroboň a patristi Anabela Katreničová a Juraj Pigula.

Letná akadémia mladých je pilotný projekt Centra pre štúdium biblického a blízkovýchodného sveta (CSBBS/www.biblia.rimkat.sk).

 

Inzercia

Inzercia

Centrum sa zameriava predovšetkým na výskum a vzdelávanie v oblasti biblických a blízkovýchodných vied s interdisciplinárnych presahom do iných oblastí, na popularizáciu vedeckého štúdia biblického a blízkovýchodného sveta, na biblický apoštolát a formáciu. Členmi Centra sú kňazi Košickej arcidiecézy zaoberajúci sa štúdiom biblického a blízkovýchodného sveta. Viac o Centre a jeho aktivitách na www.biblia.rimkat.sk

Inzercia

Odporúčame