LAMka nie je zviera

LAMka nie je zviera

Leto sa hemží mnohými ponukami. Minulý týždeň sme predstavili Letnú školu jazykov Biblie. Dnes tu máme niečo špeciálne pre mládež.

V katolíckom svete je dobre známe, že tento rok v októbri sa uskutoční synoda biskupov o mládeži. Jedným z našich príspevkov k tejto téme chce byť nultý ročník LAM – Letnej akadémie mladých. Ide o trochu nezvyčajnú ponuku, nakoľko mládež vo veku od 15 do 20 rokov pozývame k prehĺbeniu vedomostí aj v lete.

LAMka je intelektuálno-duchovná formácia počas troch letných dní (30.7.-2.8.2018) s ubytovaním v kláštore Augustiniánov v Košiciach. Táto formácia bude prebiehať formou seminárov, exkurzií a spoločenstva. Jej témou je „Hľadanie“, keďže aj biskupská synoda sa bude zameriavať na rozlišovanie povolania u mladých. Podrobnejšie info nájdete na plagáte nižšie a na emailovej adrese rlapko@gmail.com. Akadémia je tento rok zdarma (výdavky hradí naše Centrum).

Ešte stále sú nejaké voľné miesta, tak neváhajte! More je nuda 😊

Na na ohlásenú synodu biskupov sme reagovali aj zorganizovaním konferencie Biblia a mládež vo februári v Košiciach. Správu a zopár fotiek z tejto konferencie si môžete pozrieť tu. Len pred pár dňami sme vydali zborník z tejto konferencie. V prípade záujmu si ho môžete objednať spolu z ďalšími publikáciami z našej edície (Amoris laetitia - Očami teológov; Lingua Latina Biblica. Vysokoškolská učebnica biblickej latinčiny; Martin Luther po päťsto rokoch) na adrese rlapko@gmail.com

 

 

 

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo