LAMka nie je zviera

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
LAMka nie je zviera

Leto sa hemží mnohými ponukami. Minulý týždeň sme predstavili Letnú školu jazykov Biblie. Dnes tu máme niečo špeciálne pre mládež.

V katolíckom svete je dobre známe, že tento rok v októbri sa uskutoční synoda biskupov o mládeži. Jedným z našich príspevkov k tejto téme chce byť nultý ročník LAM – Letnej akadémie mladých. Ide o trochu nezvyčajnú ponuku, nakoľko mládež vo veku od 15 do 20 rokov pozývame k prehĺbeniu vedomostí aj v lete.

LAMka je intelektuálno-duchovná formácia počas troch letných dní (30.7.-2.8.2018) s ubytovaním v kláštore Augustiniánov v Košiciach. Táto formácia bude prebiehať formou seminárov, exkurzií a spoločenstva. Jej témou je „Hľadanie“, keďže aj biskupská synoda sa bude zameriavať na rozlišovanie povolania u mladých. Podrobnejšie info nájdete na plagáte nižšie a na emailovej adrese rlapko@gmail.com. Akadémia je tento rok zdarma (výdavky hradí naše Centrum).

Ešte stále sú nejaké voľné miesta, tak neváhajte! More je nuda 😊

Na na ohlásenú synodu biskupov sme reagovali aj zorganizovaním konferencie Biblia a mládež vo februári v Košiciach. Správu a zopár fotiek z tejto konferencie si môžete pozrieť tu. Len pred pár dňami sme vydali zborník z tejto konferencie. V prípade záujmu si ho môžete objednať spolu z ďalšími publikáciami z našej edície (Amoris laetitia - Očami teológov; Lingua Latina Biblica. Vysokoškolská učebnica biblickej latinčiny; Martin Luther po päťsto rokoch) na adrese rlapko@gmail.com

 

 

 

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo