Leto trochu inak alebo poďte sa učiť biblické jazyky!

Leto trochu inak alebo poďte sa učiť biblické jazyky!

Ak si ešte plánujete program na tohtoročné leto, máme pre vás zaujímavú ponuku.

Tento rok už po siedmy krát budeme tráviť nejakú časť leta nad biblickými jazykmi. Už teraz máme prihlásených dostatok účastníkov nato, aby sme mohli aj siedmy ročník Letnej školy jazykov Biblie spustiť takmer v plnom rozsahu. Výučba prebieha formou intenzívnych kurzov s každodenným vyučovaním. Keďže ide o štúdium intenzívne, žiada sa od účastníka aj istá dávka samostatnej práce po vyučovaní.

Kurzy sú otvorené pre každého, kto má chuť nahliadnuť do, alebo prehĺbiť si svoju znalosť v jazykoch, v ktorých sú napísané stránky Svätého písma, prípadne v jazykoch jeho najstarších prekladov, alebo v jazykoch, ktoré mali vplyv na formovanie Biblie a jej posolstva. Výhodou týchto kurzov sú aj malé skupinky, ktoré napomáhajú individuálnejšiemu prístupu.

Aj keď oficiálne prihlasovanie sme už ukončili, predsa len vám ešte stále ponúkame možnosť dodatočného prihlásenia. Urobiť tak môžete napísaním správy na emailovú adresu rlapko@gmail.com. Na tejto adrese môžete získať aj bližšie informácie o našej Letnej škole. Kompletnú ponuku kurzov a ich termíny nájdete na plagáte nižšie.

Do skorého videnia! 😊

Pozývame vás pozrieť si aj reportáž o našej Letnej škole jazykov Biblie, ktorú odvisielala RTVS v relácii Orientácie. K reportáži sa dostanete kliknutím na obrázok nižšie. Je to prvá reportáž v danej relácii. 

Tu je spomínaná ponuka tohtoročných kurzov:

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo