Ďalším na rade je Kováčik a Čižnár

Ďalším na rade je Kováčik a Čižnár

Je to neuveriteľné, ale sny sa na Slovensku stávajú ozaj skutočnosťou....

Krátky retrospektívny pohľad za ostatný mesiac a pol ukazuje čosi nepredstaviteľné, neuveriteľné:

KTO by na konci februára veril, že na konci apríla už nebudú na svojich stoličkách Fico, Fešák, Strapatý, Gašpar a azda sa výpočet ešte nekončí...

Tisíc a jedna poklona mladým z organizácie "Za slušné Slovensko"; tisíc a jedna poklona všetkým vám - nám, ktorí na tie námestia stále chodíme!

Tisíc a jedna poklona novinárom zo všetkých nezávislých médií na Slovensku!

::

Kedysi, keď malo sledovanie televízie ešte zmysel, bežal na obrazovkách taký seriál, že "Čo dokáže ulica...". Bolo to vtedy vtipné a milé. 

Teraz beží na monitoroch dneška iný seriál - volá sa "Čo dokáže chobotnica..."

Nevidel som nikdy (navzdory svojmu povolaniu) takú naozajstnú chobotnicu, že ako zápasí o život, keď ju idú uloviť. Ale zrejme sa to bude vysoko podobať na odpor, ktorý tu predvádzajú jednotliví členovia Smeráckej pološtátnej mafie. 

Som NEOBYČAJNE šťastný a hrdý na to, čo sa nám všetkým - spoločnými silami podarilo. Ale nemali by sme teraz prestať.

A ak sme sa už rozhodli, že namiesto radikálneho odseknutia "chobotničej" hlavy ideme postupne odsekávať všetky jej chápadlá, mali by sme dôsledne pokračovať v pokojných, ale dôrazných protestoch na námestiach. 

Ďalší na rade musia byť šéf Špeciálnej prokuratúry Judr. Dušan Kováčik a šéf Generálnej prokuratúry (a Ficov spolužiak) Judr. Jaromír Čižnár.

::

O Kováčikovi už bolo povedané asi všetko podstatné; takže iba jedna krátka rekapitulácia: za 5 rokov nevzniesol ani jednu obžalobu v žiadnom z viac než 60 prípadov, ktoré riešil (denník SME, 19.4. 2018). Dôsledný zametač všetkých podstatných káuz Smeru, Fica, prípadne ich komplicov. Zato dôsledný šikanátor Vasiľa Špirka či Filipa Rybaniča.

Pán Generálny prokurátor Čižnár si počína trochu lepšie: na vykonávanie špinavých prác tam má práve takýchto podarených prokurátorov, ako pán Kováčik. Na stole mu takisto leží 52 podaní na rozpustenie fašistickej strany ĽSNS, ktorá najmä vďaka jeho nečinnosti stihla úspešne prevziať napríklad po-volebný príspevok zo štátneho rozpočtu a dnes sa jej vyholení členovia beztrestne vyhrážajú statočným prokurátorom a sudcom (a to priamo pred budovou súdu a priamo po vynesení rozsudku).

Pán Generálny prokurátor sa síce snaží budiť dojem neohrozeného machra (možno preto chodí do práce tak nedôsledne oholený...). Jeho chmatáckeho strniska ani ostrých fúzov sa však naši gauneri, mafiáni ani nehodní politici-kšeftári neboja. Obávam sa, že presne za týmto účelom sa stal Ficov spolužiak Generálnym prokurátorom. A tak sa napríklad šéfovia polície či NAKA, prípadne Finančnej správy úplne neohrozene stavajú pred fotoaparáty s najrôznejšími a najhrubšími mafiánmi tejto krajiny (viď napr. denník SME z 19.4.2018).

Krátko ešte na začiatok - hneď k voľbe tohto pomerne vulgárneho a neokrôchaného človeka na čele Generálnej prokuratúry. Pokiaľ ma pamäť neklame (a to málokedy...), tak je jediným a doteraz LEGITíMNE a LEGÁLNE zvoleným Generálnym prokurátorom SR istý pán Judr. Jozef Čentéš. Zvolila ho úplne LEGITíMNE a LEGÁLNE naša Národná Rada Slovenskej republiky (NRSR). To, že ho potom úplne bezdôvodne a protizákonne odmietol vymenovať istý ďalší "gašpar", tento raz menom Gašparovič (blahej pamäti prezident SR...) je druhá vec. A pokiaľ viem, rovnaké stanovisko skonštatoval aj Ústavný súd SR - teda že JEDINýM, LEGITíMNYM a LEGÁLNE ZVOLENÝM Generálnym prokurátorom SR je - len a len - Judr. JOZEF ČENTÉŠ.

::

Nie som síce právnik, ale to nech po technickej stránke vyriešia iní; ako toto bezvládie, alebo "dvojpápežstvo" spôsobené falošnou, nelegálnou voľbou Ficovho spolužiaka odstrániť. 

Ja len viem; že ďalší na rade MUSIA BYŤ Kováčik a Čižnár! 

::

Boh ochráni Slovensko+

#ALL FOR JAN

 

 

 

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo