Ďalšie opíjanie rohlíkom? Nie za moje prachy!

Ďalšie opíjanie rohlíkom? Nie za moje prachy!

Tak, ani to dlho netrvalo, a táto ľudská a politická mŕtvola tu zas otvára bezodnú peňaženku štátneho rozpočtu.

Volá sa to nový "sociálny balíček" a má byť akože naj-naj-naj.

Hovädá! 

Pán Fico si na to vybral najhorší možný čas, keď státisíce drobných podnikateľov musia do konca marca 2018 povinne (zo zákona) odviesť do štátneho rozpočtu sumu minimálne 480,-eur. Ktorási Ficova vláda zbojníkov to nazvala "Daňovou licenciou".

Fantomas to svojho času zas volal "Daňou z práva na život"...

A tak sa každý jeden pekár, cukrár, inštalatér, murár, vodár, kúrenár, kaderníctvo, kvetinárstvo, zámočnícka dielňa (.....), lekár, stomatológ, zverolekár, právnik (.....), čiže akákoľvek tvorivá osoba, ktorá sa stará sama o seba; riskuje všetko, a tvorí v štáte hodnoty a zamestnanosť; tak my sa povinne zo zákona do konca marca 2018, poskladáme touto sumou, na Ficovu predvolebnú kampaň 2020. Čiže na posledné zvyšky Ficovej masy prihlúplych dôchodcov, polo-dementov a lopato-hádzačov.

Hovädá!

Človek by čakal, že udalosti posledného mesiaca prinútia týchto lumpov, aby aspoň kdesi čušali a čakali v závetrí svojho ťažko nadobudnutého luxusu na svoj definitívny koniec. 

Ak chcú páni zo Súmračnej naďeľovať - tak nech si láskavo otvoria svoju vlastnú peňaženku! Azda tam nejaké "drobné" zavše nájdu...

A propos naša milá opozícia: nenašiel som zatiaľ ani jedného opozičného lídra, ktorý by už navrhol tie akože "Daňové licencie" zrušiť. Ani jedného. Ani Sulíka nie...

A tak, milý občan - podnikateľ, zanadávaj si zase raz kdesi do svetlíka, ako ten vo filme Pelíšky, a poďme pekne-krásne zaplatiť Daň z práva na život. 

Aj toto je daň, ktorú žiaľ, musíme zaplatiť za slabosť nášho pána prezidenta Kisku, slabosť mladých z platformy Za naše Slovensko, za slabosť tých, čo každú revolúciu zostávajú doma, za slabosť našu.

Žiaden ďalší "sociálny balíček" nemusel byť...

Daň z práva na život.

Slovensko 2018.+

 

 

 

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo