Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
28. marec 2018

Ďalšie opíjanie rohlíkom? Nie za moje prachy!

Tak, ani to dlho netrvalo, a táto ľudská a politická mŕtvola tu zas otvára bezodnú peňaženku štátneho rozpočtu.
Ďalšie opíjanie rohlíkom? Nie za moje prachy!

Volá sa to nový "sociálny balíček" a má byť akože naj-naj-naj.

Hovädá! 

Pán Fico si na to vybral najhorší možný čas, keď státisíce drobných podnikateľov musia do konca marca 2018 povinne (zo zákona) odviesť do štátneho rozpočtu sumu minimálne 480,-eur. Ktorási Ficova vláda zbojníkov to nazvala "Daňovou licenciou".

Fantomas to svojho času zas volal "Daňou z práva na život"...

A tak sa každý jeden pekár, cukrár, inštalatér, murár, vodár, kúrenár, kaderníctvo, kvetinárstvo, zámočnícka dielňa (.....), lekár, stomatológ, zverolekár, právnik (.....), čiže akákoľvek tvorivá osoba, ktorá sa stará sama o seba; riskuje všetko, a tvorí v štáte hodnoty a zamestnanosť; tak my sa povinne zo zákona do konca marca 2018, poskladáme touto sumou, na Ficovu predvolebnú kampaň 2020. Čiže na posledné zvyšky Ficovej masy prihlúplych dôchodcov, polo-dementov a lopato-hádzačov.

Hovädá!

Človek by čakal, že udalosti posledného mesiaca prinútia týchto lumpov, aby aspoň kdesi čušali a čakali v závetrí svojho ťažko nadobudnutého luxusu na svoj definitívny koniec. 

Ak chcú páni zo Súmračnej naďeľovať - tak nech si láskavo otvoria svoju vlastnú peňaženku! Azda tam nejaké "drobné" zavše nájdu...

A propos naša milá opozícia: nenašiel som zatiaľ ani jedného opozičného lídra, ktorý by už navrhol tie akože "Daňové licencie" zrušiť. Ani jedného. Ani Sulíka nie...

Inzercia

A tak, milý občan - podnikateľ, zanadávaj si zase raz kdesi do svetlíka, ako ten vo filme Pelíšky, a poďme pekne-krásne zaplatiť Daň z práva na život. 

Aj toto je daň, ktorú žiaľ, musíme zaplatiť za slabosť nášho pána prezidenta Kisku, slabosť mladých z platformy Za naše Slovensko, za slabosť tých, čo každú revolúciu zostávajú doma, za slabosť našu.

Žiaden ďalší "sociálny balíček" nemusel byť...

Daň z práva na život.

Slovensko 2018.+

 

 

 

Inzercia

Kontroverzný autor viacerých "šťavnatých" textov s vysokou čiateľskou odozvou. Človek hľadajúci - nachádzajúci - a strácajúci. Človek padajúci - a vstávajúci. Človek ako Vy!

Inzercia

Odporúčame

Blog
Program sympózia kánonického práva 2018

Program sympózia kánonického práva 2018

Slovenská spoločnosť kánonického práva od roku 1991 pravidelne organizuje školenia pre cirkevných sudcov, advokátov, pracovníkov cirkevnej justície a všetkých záujemcov o kánonicko-právne disciplíny. Toho roku sa ukutoční v poradí už XIX. ročník. Na začiatku tejto chvályhodnej tradície na Slovensku stáli Mons. Daniel Faltin, rodák z Kuriman a sudca Apoštolského tribunálu Rota Romana v Ríme a J.E. Mons. Zenon Grocholewski (dnes kardinál a emeritný prefekt Kongregáciu pre katolícku výchovu), vtedy tajomník Najvyššieho Tribunálu Apoštolskej signatúry. Tohto roku sa sympózium bude konať od 27.8.2018 (pondelok) do 31.8.2018 v Kňazskom seminári v Spišskej Kapitule. Prinášame o tomto podujatí prvé základné informácie

Blog
Ficov SMER a korupcia alebo Soros, genderisti a destabilizácia?

Ficov SMER a korupcia alebo Soros, genderisti a destabilizácia?

Nestačí vymeniť premiéra a ministrov, ani vyšetriť vraždu Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. 30 rokov po Sviečkovej manifestácii ide znova o zásadnú zmenu systému a riadenia štátu. Tomu bráni, a vláde Ficovho SMERu pomáha aj konšpiračné strašenie, že protestami chce zahraničie a Soros destabilizovať Slovensko. Niektorí vrátane JUDr. Čarnogurského a M. Kuffu pomáhajú Ficovi a Dankovi ako ochrancom pred migrantami a „genderistami".