Paragraf na Fica

Paragraf na Fica

Ak chce toto štátne zriadenie dôstojne odísť, muselo by poprieť samo seba. A priznať pri tom všetky svoje svinstvá.

Dobre píše môj kolega Marcel Pančuška o tom, že vo Vláde SR sedia darebáci, babráci a nehodní občania SR.

Jeden z nich takej Vláde dokonca predsedá...

Ak pán arcibiskup Zvolenský, a iní "muži nekonečnej rozvahy", volajú po pokojných manifestáciách, je potrebné, aby orgány činné v trestnom konaní zasiahli na Úrade Vlády SR tak, ako zasiahli napríklad v Česku: 

1./ pán Fico vytiahol na stôl milión eur bankoviek. Skade sú? Aký je ich pôvod? Boli pravé? Falošné? Dával ich zo svojho? Alebo odkiaľ ich má?!

Ak prídete do banky, a chcete si na účet vložiť viac ako 10.000,- eur, musíte vedieť pred pokladníčkou dôveryhodne zdokladovať ich pôvod. Inak to pracovníčka banky podľa zákona musí ohlásiť Finančnej správe. Pán Fico vytiahne z vrecka milión eur; a nikomu na Finančnej správe to nepríde divné. Autor tohto článku - Občan - milión - však dostane od Finančnej správy 30,- eur pokutu za to, že meškal s podaním Daňového priznania 4 dni. 

V nie mafiánskom štáte V TOM MOMENTE vyskočí spoza scény zakuklený policajt a nasadí pánovi premiérovi želiezka na ruky pre porušenie finančného zákona v hrubej miere. Science-fiction? V Čechách nie... 


2./ pán Fico tu v 21. storočí; po všetkých známych prekonaných hrôzach holokaustu; informuje o akýchsi "amerických finančníkoch židovského pôvodu". 

Hrozné. Neverím vlastným očiam, ušiam...Ale veď na to je TIEŽ PARAGRAF

Volá sa "podnecovanie k neznášanlivosti na základe rasy, viery a etnickej príslušnosti"...

Ten paragraf má svoje číslo, svoje znenie, svoju skutkovú podstatu a takisto svoju trestnú sadzbu!

V nie mafiánskom štáte V TOM MOMENTE začína svoju prácu prokurátor; pre pána premiéra si prídu zamaskovaní kukláči na Úrad Vlády, za gate ho posadia do vyšetrovacej väzby a začína sa súd.

Science-fiction? V Čechách nie...


Lenže čo robiť v štáte, kde sú zákony a bič pletené len na chudobu; a autor tohto článku - a spolu s ním státisíce pracovitých občanov Slovenska - dostávajú napríklad 1200,- eurové pokuty - penále, za drobné, omeškané platby voči štátu a jeho inštitúciám ?!


Dobre píše Špeciálny prokurátor Vasiľ Špirko, že sa ministri tejto vlády, napríklad pán Kaliňák, dopúšťajú zločinu sabotáže s trestnou sadzbou 25 rokov resp. doživotie. 

Dobre píše ten, kto chce toto všetko nechať spravodlivo vyšetriť. 

Lenže s Čižnárom na čele Generálnej prokuratúry? 

S Ficovým spolužiakom?

Science-fiction?

Už rukavice dole!

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo