Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
24. september 2017

Odborná previerka advokátov a právnikov na URSO

Vrátia právnici a advokáti z URSO diplom o dosiahnutom právnickom vzdelaní alebo bude treba urobiť previerku právnej odbornosti aj v celej advokátskej komore, či v justícií?
Odborná previerka advokátov  a právnikov na URSO

,,Psychopat je osoba, ktorá svoju obeť bude stále prenasledovať a ubližovať jej stále, tento typ osobnosti je narcistický, chladnokrvný, pričom sa vyžíva v pomste a ubližovaní.." JUDr. Mária Ritomská

https://www.webnoviny.sk/danko-vysvetlil-vyrok-o-laske-cloveka-k-cloveku-prekaza-mu-manipulacia-verejnou-mienkou/?utm_medium=pushnotifikacie&utm_source=pushnotifikacie&utm_campaign=pushnotifikacie&utm_content=pushnotifikacie

 

Inštitút ochrany ústavných práv zistil svojím výskumom, že v našich tzv. odborných právnych kruhoch sa nevie ani to, čo je diskriminácia. Ak sa občan nedovolá svojej právnej náležitosti, ktorá mu patrí zo zákona alebo z medzinárodne platnej právnej normy, ktorú náš štát ratifikoval, potom kde je tu sociálnosť? Je hlboko pod ušliapanými ľudskými právami. To sú zásluhy našich sociálne sa tváriacich oligarchov v sociálno-demokratickom rúchu. Už nový Civilný sporový poriadok uzákonil ochranu zamestnancov pred prepúšťaním. A naše zistenia na súdoch dokazujú, že stále sa zákony porušujú. Stále tu dochádza, že jeden chce zamestnať niekoho iného, či už svojho príbuzného, či inak známeho. Je to neľudské zdieranie poctivých zamestnancov. Takíto zamestnávatelia by mali byť trestaní, a nie byť podporovaní, ako nám to štát ukazuje. Justícia má stále problém postaviť sa na ochranu zamestnancov. A je jedno, či sú to učitelia, lekári, zdravotné sestry, štátni zamestnanci, živnostníci, a pod.

https://ritomska.blog.sme.sk/c/461175/vela-pracovnych-uspechov-pan-predseda-lubomir-jahnatek.html,

 

Nevymožiteľnosť práva je dôvodom, že občania rezignovali a rezignujú. Nechce sa im súdiť, keď na súdoch (teda v ďalšej etape na ceste za svojimi právami) im poškodia ich práva.

https://ritomska.blog.sme.sk/c/441201/kto-z-poslancov-parlamentu-bude-mat-odvahu.html

Hľadáme tých, ktorí sa zaujímajú o celospoločenské dianie, spravodajstvo a médiá a zároveň môže byť výbornou praxou pre neskoršie pôsobenie napríklad v mediálnej sfére. Prácou na monitoringu o mobbingu, bossingu, stalkingu získava študent skúsenosti s triedením a selekciou relevantných spravodajských výstupov v denníkoch, časopisoch a elektronických médiách, čo môže byť podnetné aj v inej profesionálnej oblasti po skončení školy.


Pracovná náplň : sledovanie agentúrneho spravodajstva, triedenie správ v denníkoch a časopisoch, zaznamenávanie dôležitých výstupov vo večernom spravodajstve slovenských televízií.


Pred nástupom je nevyhnutné zaučenie.

Hovoríme o novej forme násilia, dnes o pracovno-právnom prenasledovaní naprieč celou Európskou úniou. Je to začiatok novej éry v dejinách slovenskej spoločnosti. Môžeme za to ďakovať totalitným ministrom našej vlády, ktorí tak urputne bossujú celú spoločnosť, až nás donútili aby sme sa stretli všetci odvážni občania na medzinárodných konferenciách v Bratislave (2013) a v Košiciach (2014). Pýtam sa, ako môže vyzerať rezort, v ktorom funguje bossing a tento bossing je z nepochopiteľných dôvodov vo výkladnej skrini našej sociálnej vlády.

https://plus.sme.sk/c/20064532/z-nemecka-urobila-merkelova-hybatela-europy.html

 

ttps://plus.sme.sk/…/z-nemecka-urobila-merkelova-hybatela-…
A načo sú nám potom poslanci rôzneho formátu????? Len aby sme im platili vysoké platy?

https://ritomska.blog.sme.sk/c/463567/minister-sa-stal-bielym-konom-parlamentu.html

 

https://ritomska.blog.sme.sk/c/464562/pisomny-dokaz-nepusti-to-vedia-vsetci-pravnici.html

Inzercia

 

https://jurajchlebik.blog.sme.sk/c/436206/kvasnovsky-partners-advokatska-kancelaria-law-firm.html

 

Nová spoločnosť , kontrola a zodpovednosť !


Pre každého plnoletého voliča 300.000,- štartovné do novej spoločnosti, bez daňových podvodov a štátna dividenda mesačne + občianska kontrola a ochrana pred zneužívaním vládnej moci !


Myslím, že dozrel čas, aby sa každý občan zamyslel sám nad sebou, čo je lepšie a prečítal si niekoľkokrát text o dva riadky vyššie a potom pozeral video hneď pod textom tu dolu!

http://www.mojevideo.sk/video/28746/vizia_pre_slovensko_alebo_vsetko_sa_da_ak_sa_chce.html 

( Začiatok ............ .......bezprávie
Od 19. minúty..............audit
Od 24. minúty .............pracovné podmienky a peniaze
Od 26. minúty .............sociálne podmienky a nulové inkaso
Od 40. minúty .............jedná daň a základný nepodmienený príjem / na príklade 
Od 52. minúty............ .bezhotovostná platba a zrýchlenie ekonomickej situácie pre celú krajinu a každého občana – zmena meny a podpora zahraničnej spolupráce, zahraničný obchod a nové technológie.
Od 57. minúty............. reciklácia a územný reštart spoločnosti, zdravie, zdravé potraviny a potreby občanov - naplnenie Ústavných podmienok a kontrola občanov a referendum v praxi – odvolateľnosť a zodpovednosť 
Od 60. minúty..............reinflácia , deflácia 
Video je o tom, čo dokáže 0,5% z obratu.....zvyšok je majetok novej spoločnosti 
- Odstránenie kapitalizmu.............................regulovanie podnikania
- Odstránenie bezprávia................................referendum a moc v rukách občanov
- Moc v rukách občanov ..............................zodpovednosť 
- Zodpovednosť ............................................budúcnosť a cnosť 
- Cnosť .........................spoločné sa zúčastňovať na veciach verejných, pretože politiku nechceme a čo nefunguje nechceme, 
- Budúcnosť .................Čo všetci občania chceme to si zabezpečíme a nikdy si to nenecháme vziať ! - Súhlasíte ? )


Návod na Slobodné voľby: ( informácia pre 87 % veriacich , ktorých zastupuje cirkev, by malo vedieť, že aj cirkev na Slovensku dostala tento návod a stále mlčí ) 

https://jurajchlebik.blog.sme.sk/c/463972/politici-si-nevedia-poradit-s-ukradnutymi-temami-tak-tu-je-riesenie.html

 

Hľadá sa zodpovedný občan, ak ste viacerí, máte odvahu sa prihlásiť ?
" Vzťahy sudcov a advokátov sú determinované nielen ich povinnosťami vyplývajúcimi z právneho poriadku, ale i povinnosťami etickými. 
Spoločné etické princípy výkonu oboch profesií možno vymedziť ako povinnosť rešpektovať princíp korektnosti, slušnosti, čestnosti, svedomitosti a tolerancie, princíp nezávislosti, princíp dôstojnosti, princíp odbornosti, potreby znalosti skutkového stavu veci a všeobecnej vzdelanosti.


Advokáti a sudcovia aplikujú tieto princípy pri svojich vzájomných kontaktoch na pojednávaní, v písomnej korešpondencii, pri podávaní námietky zaujatosti sudcu, sťažnosti na prieťahy v konaní, či sťažnosti sudcu na postup advokáta advokátskej komore, ale aj v prípadoch, ak advokát vystupuje ako účastník alebo svedok v občianskom súdnom konaní, či v prípade, ak je sudca klientom advokáta, alebo protistranou jeho klienta.

 
V období, keď v očiach verejnosti poklesla tak reputácia sudcov i advokátov, je viac ako inokedy potrebné etickými princípmi ich vzťahov sa zaoberať. Aj pochopenie pre problémy opačnej profesie a diskusia o nich je predpokladom nastolenia vzájomnej úcty oboch profesií."


https://www.mobbing-bossing.eu/inpage/vydavatel/,

https://ritomska.blog.sme.sk/c/458003/psychicky-utok-na-cloveka-zamestnanca-volica-pravna-agenda-ioup.html?ref=viacbloger

 

https://www.webnoviny.sk/danko-vysvetlil-vyrok-o-laske-cloveka-k-cloveku-prekaza-mu-manipulacia-verejnou-mienkou/?utm_medium=pushnotifikacie&utm_source=pushnotifikacie&utm_campaign=pushnotifikacie&utm_content=pushnotifikacie

 

Pán predseda, ste už blízko našej témy (Inštitút ochrany ústavných práv), len sa bojíte ju pomenovať....NEBOJTE sa na Slovensku máme mobbing , bossing, človek sa stal človeku vlkom, čaká na chybu toho druhého a potom svoju obeť nepustí.....

https://ritomska.blog.sme.sk/c/460670/poslanci-rozdavaju-peniaze.html

 

Úryvok : "Dušan Chrenek, vedúci Zastúpenia Európskej komisie v SR. oboznámil nás o agende udržateľného rozvoja, ktorú v septembri 2015 schválilo medzinárodné spoločenstvo na pôde Organizácie spojených národov, pod názvom Agenda 2030 pre udržateľný rozvoj. V tejto agende je stále väčšia a väčšia hrozba chudoby. A je jedno, či je to na Slovensko alebo členská krajina Európskej únie...To mal, ale pán Chrenek radosť...Prečo? On predsa bude mať náplň práce......aspoň do roku 2030........ Hurááá chudoba je tu.

Prípad p. Eleonóry Witkovskej je prvým scholastickým príkladom mobbingu na pracovisku. Pani E. W. je našou prvou občiankou, ktorej v mene Inštitútu ochrany ústavných práv udeľujeme za svoju odvahu a nebojácnosť in memoriam.

https://www.employment.gov.sk/files/slovensky/ministerstvo/rada-vlady-sr-prava-seniorov/npas-2014-2020.pdf,

Hľadáme tých, ktorí sa zaujímajú o celospoločenské dianie, spravodajstvo a médiá a zároveň môže byť výbornou praxou pre neskoršie pôsobenie napríklad v mediálnej sfére. Prácou na monitoringu o mobbingu, bossingu, stalkingu získava študent skúsenosti s triedením a selekciou relevantných spravodajských výstupov v denníkoch, časopisoch a elektronických médiách, čo môže byť podnetné aj v inej profesionálnej oblasti po skončení školy.
Pracovná náplň : sledovanie agentúrneho spravodajstva, triedenie správ v denníkoch a časopisoch, zaznamenávanie dôležitých výstupov vo večernom spravodajstve slovenských televízií. Pred nástupom je nevyhnutné zaučenie. Ioup.riesenia@gmail.com

Odporúčame

Blog
Skautský tábor spája národy

Skautský tábor spája národy

Od 17. do 30. júla 2017 sa lesy nad obcou Brezina v okrese Trebišov stali dejiskom skautského tábora. Okolo štyridsať chlapcov vo veku dvanásť až sedemnásť rokov dokázalo prežiť dva týždne bez počítača, internetu a iných výdobytkov techniky. V dnešnej dobe zdá neuveriteľné, že by na Slovensku dospievajúci chalani spali v prírode na prístreškoch, ktoré si sami zhotovili, jedli to, čo si sami navarili na ohni. Avšak títo chalani bez ohľadu na počasie vykonávali dennodenne rôznorodé činnosti v lone slovenskej prírody. Často sa hovorí o nevýhodách konzumnej spoločnosti, ktorá u mladých rozvíja len pohodlný spôsob života. Skautský tábor Federácie skautov Európy je jedným z fenoménov, ktoré majú moc bojovať proti tomuto nekalému javu. Pri tejto príležitosti som oslovil vedúceho tábora Martina Kokavca, ktorý je súčasne aj mojím nadriadeným a dlhoročným kamarátom, aby nám poskytol rozhovor ohľadom tábora.

Blog
Nezazeraj, ale konaj dobro!

Nezazeraj, ale konaj dobro!

Evanjeliový úryvok tejto nedele nabúrava predstavy tých, ktorí aj náboženstvo považujú za istý druh výmenného obchodu postaveného na výkone a odmene. Reč je o podobenstve O robotníkoch vo vinici (Mt 20,1-16).