Matovičova smrť, inkvizícia a psychopati

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Matovičova smrť, inkvizícia a psychopati

Matovič tvrdí, že sa mu vyhrážajú smrťou. Bezpečnostný analytik v televízii TA3 naznačil, že Matovič len počuje hlasy a je psychopat.

Nižšie napísaný blog som napísal v máji. Došlo k istým udalostiam, ktoré v blogu popisujem. Vtedy som sa rozhodol blog nakoniec neuverejniť, nakoľko som si chcel počkať, ako sa situácia nakoniec vyvinie - nechcel som predbiehať. Teraz som si zapol telku, skončili Americké medvede a nešlo už nič, tak aspoň TA3. Tam sa na mňa vyceril pán Bielik. Matoviča nie, nezvyk. O Matovičovi bolo stále počuť. Teraz nič. Akoby... čo?

Ďalšou okolnosťou, ktorá ma donútila vrátiť sa k tomuto blogu, bola Hríbova lampa s Milanom Kňažkom, v ktorej naznačuje, že vlámanie do jeho domu nemuselo byť len záležitosťou privyrobenia si istého lupiča. 

Text nezverejneného blogu z mája:


Vyhrážanie, náboje, strach o rodinu. To tu bolo za čias Mečiara v mafiánskej ére. Niečo o tom vie Eugen Korda, neskôr aj Lipšic a ďalší. Nedávno František Gaulieder skočil pod vlak a teraz nám Matovič chce tvrdiť, že aj jemu sa podobne vyhrážajú. Robí z nás bláznov. To sa dialo šialene dávno a teraz mu to predsa nikto neuverí. 

Nikdy som nevolil Matoviča. Jeho krikľúnsky prejav nie je každému po chuti. Uhladený pán premiér Fico je v tomto určite dôstojnejší. Ale predsa každý súdny človek vidí, že Matovič v politike nie je kvôli svojím biznisom. Dá sa minimálne dedinský povedať - má Boha pri sebe. A aj keď celá NAKA a Kaliňákova rozviedka naňho niečo hľadala, tak okrem najazdených kilometrov jeho mamky nenašli nič, čo by stálo za zmienku. A vedie svoj boj, jeho svojský boj. Nie každému sa pozdáva, ale tak nadymil do diery, že potkany vyliezajú a zjavne sa ho boja. 

Potom prišlo to všetko, vyhrážky, prehliadky. Samozrejme, riadené politickými protivníkmi, to je ešte ako tak pochopiteľné. Avšak to, čo prišlo potom, ma naozaj zarazilo. Na TA3 v Téme dňa si sadol za jeden stôl s nestranným moderátorom p. Bielikom, ktorý hľadá pravdu a chce ju podať divákom. Pýtal sa na všetko, podrobnosti, kilometre pani mamky, samozrejme bežný postup pri týchto "obrovských" kauzách. Napríklad pri takej kauze Bašternák asi nemal svoj deň, Kalinák má kilometre určite v poriadku. Avšak keď sa už začal pýtať Matoviča, či je veriaci, keď začal spomínať desatoro, mal som pocit, že mu malý diabol na pleci sedí. Celé sa to zakončilo už bez Matoviča - reakcia bezpečnostného analytika. Ten sa vyjadril, že Matovič je "človek, ktorý počuje hlasy a patrí do kategórie, kde by si ho mali zobrať psychiatri." 

Tento bezpečnostný analytik Milan Žitný sa mimochodom často objavuje tam, kde ho skrátka treba. Radi si ho pozývajú do alternatívnych konšpiračných médií, sem tam napíše do Ficovej Pravdy a teraz už aj TA3. Ako bezpečnostný analytik vyhodnotil, že Igor Matovič je psychopat. Lebo ak sa niekto niekomu vyhráža, ale dotyčný nemá dôkazy, tak bezpečnostný analytik má kompetenciu a povinnosť vyhlásiť dotyčného za psychopata. Verejne v televízii. 

Pripomína mi to vyšetrovacie procesy s disidentmi za najtvrdšieho komunizmu alebo počas inkvizícii. Ak bol niekto nepohodlný, najprv ho šikanovali, potom vyhrážky, nakoniec ho vyhlásili za blázna. Na tomto sa zúčastnila televízia TA3 na čele s p. Bielikom. Ficovci a Dankovci od neho z relácie odchádzajú vysmiaty ako Matej Tóth z olympiády, ostatní skôr ako z kafilérie. 

Nie, Matovičovo obvinenie, že za vyhrážkami bol Danko nebolo možno najsprávnejšie, avšak niektoré veci tu riadne smrdia. A ruky v tom majú už aj média. Vracia sa nám doba? 

Celú reláciu na TA3 si je možné pozrieť tu.


Po niekoľkých mesiacoch je Matovič stále politicky a aj mediálne mŕtvy. Buď je na dlhej dovolenke, alebo vyhrážky zabrali. Politicky mŕtvy je momentálne aj napríklad Daniel Lipšic. Fyzicky mŕtvi sú aj ďalší.

Sú to možno moje paranoje, paranoje Matoviča a prial by som si, aby tomu tak bolo. Ale mýslim, že tieto paranoje stoja za zmienku. 

 

 

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo