,,Kedy to všetko bezprávie  prestane ? 

,,Kedy to všetko bezprávie  prestane ? 

Až ľudia dostanú rozum. Kto nerozumie niektorým bodom alebo chce vedieť viac, môže sa prihlásiť za člena Inštitútu ochrany ústavných práv a dozvie sa po splnení podmienok VŠETKO. ioup.riesenia@gmail.com,

Už sa asi všetci naučili žiť tak ako sa dá, len nech nemusí nikto nič na viac urobiť a do ničoho sa nepliesť. Tento spôsob života znamená ,, viesť sa so systémom a tak škodiť dobrovoľne sebe a pomáhať podporovať zlo v akejkoľvek podobe, proti vlastným spoluobčanom“, tak to robia všetci poslanci NRSR.

 Toto je určitý spôsob kolaborácie z nevedomosti občanov, ale aj únavným spôsobom prijímanie manipulovaných a nepravdivých informácií z médií, čo vyvoláva pohodlnosť a vytvára stres z prepracovania a z nechuti, ktorú majú občania pri pomyslení na to ,, ako ďalej?“

 1. https://dennikn.sk/732699/jezis-ktoreho-dzihadisti-z-isis-vytrhli-z-kriza/?utm_source=newsletter_weekly&utm_medium=email&utm_campaign=weekly_newsletter_20042017,
 2. Tomuto poslanci NRSR – prostredníctvom asistentov, ktorí za nich rozhodujú, nerozumejú, prečo asi?
 3. číslo účtu SK8365000000000020560144
  kód banky 6500
  Ďakujeme za finančnú pomoc a vecné dary.
  ( 2% až od polovice Júna) Bič na politikov
  Pravda sa nedá skryť a je treba za ňu bojovať! Spoločnosť občanov chráni Ústava a tú je povinnosťou aj každého občana ju chrániť. Tak ako je v Ústave SR napísané, občanmi odsúhlasené, tak sa má aj konať. Čo občan neschválil alebo, o čom pri zmene akéhokoľvek ústavného článku nebol občan informovaný, je neplatné.
  Akreditačný výbor :
  Zamestnáme všetkých občanov, ktorí každoročne opúšťajú SŠ a VŠ . Ochránime všetkých občanov vo veku od 45 do 65 rokov pred prepustením z práce až po dobu ich odchodu do dôchodku.
  Odstránime chudobu!
 4. Inštitút ochrany ústavných práv nepozná pojem zraniteľný odberateľ, pretože vďaka akreditačnému výboru táto obava štátu zanikne s odstránením chudoby a zvýšením zamestnanosti. Len pre prieťahy opozície a koalície v parlamente, je dnes ešte nezamestnanosť .
  Akreditačný výbor vie rýchlo zrealizovať a zároveň ukázať Úradu práce a Inšpektorátom práce ako sa zamestnanosť zabezpečuje a ako sa zamestnávateľ zákonným spôsobom kontroluje, aby občan ako zamestnanec akejkoľvek firmy bol chránený zákonom a netrpel politickými zmenami.
 5. Akreditačný výbor má tieto pracovné odvetvia:
  1.Školstvo
  b. Zdravotníctvo
  c. Poľnohospodárstvo ( všetky odvetvia hospodárstva a hospodárenia)
  d. Priemysel
  e. Veda
  f. Obrana štátu, armáda, polícia, kontrolné armádne a policajné zložky, domobrana a skupina na ochranu Ústavy SR a ochrany pred zánikom štátu. ( justícia a súdnictvo)
  2.Štúdium logiky a politickej stratégie na ochranu Ústavy SR ( tu sa zameriavame na národné povedomie, kultúru, folklór, všetky odvetvia relaxu -šport, umenie, pôsobenie v nevýrobnej sfére, ktoré občanom pomáha zbaviť sa pracovného preťaženia a ochrana rodiny)
  Je zbytočné, aby mladí ľudia opúšťali našu krajinu, keď môžu nájsť uplatnenie doma, a to hneď po skončení štúdia na SŠ alebo VŠ. Podporovať strednú a staršiu generáciu, ktorá odchodom do dôchodku odovzdá svoje skúsenosti následníkom, ale bez finančnej ujmy, či ohrozenia na účelového vypovedania zo zamestnania za nepotrebnosť na pracovisku pre svoj vek, a to tesne pred odchodom do dôchodku ( je jedno či deň alebo 10 rokov pred odchodom na dôchodok) alebo z korupčných dôvodov.
  Akreditačný výbor Inštitútu ochrany ústavných práv chce spolupracovať s občanmi, ktorí chcú podporiť zmeny života občanov na Slovensku riešeniami a nie nekonečnými politickými témami sa prizerať ako sa nič na Slovensku nezlepšuje. Akreditačný výbor Inštitútu ochrany ústavných práv môže byť samostatný úrad, ktorý vie zmeny spoločnosti zrýchliť a nedostatky odstrániť a preto považuje za potrebné a za česť ak by sa zodpovedný a odvážny občan stal členom akreditačného výboru, do ktorého sú pozývaní odborníci z celého Slovenska, aby si zvolili svojho predsedu. Akreditačný výbor Inštitútu ochrany ústavných práv potom ľahšie zmení financovanie potrebných rezortov, ktoré sa vystavujú riziku zániku a zároveň Akreditačný výbor Inštitútu ochrany ústavných práv dokáže zvýšiť nielen vzdelanostnú úroveň obyvateľstva, ale aj finančné ohodnotenia zamestnaných a tak vlastne ústavne potvrdí ochranu zamestnania a docieli význam životnej úrovne, ktorá je v Ústave označovaná ako ,, dôstojný život“, ale nemá presnú špecifikáciu.
  https://www.mobbing-bossing.eu/,
 6. + Návrh ,, programového vyhlásenia vlády – podľa potrieb občanov Slovenska”
 7. Bod č.1. Zloženie vlády. Treba tam teda skúsených ľudí, ktorí zažili bezprávie a vedia ako ho zmeniť a občanov chrániť. Treba retroaktívny zákon, retribučný zákon a kontrolu všetkých neplatných zmlúv, ktoré vznikli počas obdobia bezprávneho manipulovania s občanmi!
 8. Bod č.2. Príkaz médiám a podmienka vlastník je štát, štát sú občania. Poctivosť a zodpovednosť a mimoriadne vysielania na nasmerovanie občanov k dosiahnutiu všeobecného blaha a spokojnosti.
 9. Bod č.3. Výnimočný stav ( polícia, armáda, tajné služby, štátna kontrola, zrušenie nezávislosti súdov, daňový audit , nová mena, štátna starostlivosť)
 10. Bod č.4. Sčítanie obyvateľstva ( nové doklady, práca, verejná kontrola, peniaze, spôsob platieb, výchovný a obnovný proces bezdomovcov, alkoholikov, narkomanov, cigánov)
 11. Bod č.5. Práca , príjem,(príjem okamžite po prvom mesiaci , výmena peňažnej meny, ale bez výmenného kurzu ( každému rovnako po 300.000,- v novej mene po splnení podmienok ) + audity ( všetky dlhy osobné, firemné, zrušené)
 12. Bod č.6. Štátna dotácia do každého rezortu 1.miliarda v novej mene. ( je asi 6.000 rezortov + do každej nemocnice a školy podľa potreby)
 13. Bod č.7. Likvidácia starých budov a konštrukcii, recyklácia materiálu, realizácia a výroba nových technológii. Podpora výrobných procesov, obnova výroby a poľnohospodárstva, úvery s 0%-ným úrokom, ochrana detí, vzdelania mládeže a ochrana starých a nevládnych občanov.
 14. Bod č. 8. Peniaze na účet každému občanovi, ktorý má minimálne 18 rokov, s platnosťou používania na 101. deň od získania nového dokladu totožnosti.
 15. Bod. č. 9. Verejné – mediálne vysielané súdy vlastizradcov, kolaborantov a podvodníkov, či nájomných vrahov, oligarchov, ktorí sa podieľali na genocíde občanov počas celého štvrťstoročia. + odvysielanie odškodného občanom, za 26 rokov života v neslobode v bezprávnom štáte. Podmienky vyplatenia.
 16. Bod č. 10. Celonárodné referendum o vine a treste mediálne odsúdených zločincov.

 

http://www.cum.sk/v/CNUq/institut-ochrany-ustavnych-prav,

http://www.mojevideo.sk/video/28746/vizia_pre_slovensko_alebo_vsetko_sa_da_ak_sa_chce.html,

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo