Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
18. február 2017

Drahé olympiády

Za posledných 20-30 rokov sa náklady na OH znásobujú, a pre štáty skôr začínajú byť strašiakom, ako výsadou.
Drahé olympiády

Dnes v relácii Euroskop na Rádiu Slovensko vraveli, že Budapešť rieši či kandidovať v r. 2024 na organizátora olympiády. Domáci oponenti namietajú, že olympiáda by mohla stáť až 9 miliárd Eur.

Prosím??? 9 miliárd Eur???

Kam sme sa to dostali, keď olympijské hry dokážu stráviť toľko peňazí? A to ešte nepočítame peniaze, ktoré sa otočia v hoteloch, reštauráciách, zo vstupného, z vysielacích práv a reklamy na ne naviazanej.

Hamburg, Rím a Boston už svoju kandidatúru stiahli, okrem Budapešti sú v hre ešte Los Angeles a Paríž.

Obyčajní ľudia obracajú každé euro, chudobnejšie štáty dokážu ledva prežiť, ľuďom v územiach kde zúri vojna chýbajú základné životné potreby, jednoducho existuje celý rad problémov, a svet bude pár týždňov sústredene sledovať udalosť, ktorá vzhľadom na svoj prínos pre jeho dobro premrhá astronomickú sumu peňazí.

???

Inzercia

Odporúčame

Blog
Očkovanie s rozumom

Očkovanie s rozumom

Očkovanie je v súčasnosti kontroverzná téma, ktorá rozdeľuje spoločnosť na dva nezmieriteľné tábory – tých, ktorí sú absolútne a nespochybniteľne presvedčení o výhodách a bezpečnosti očkovania a tých, ktorí majú pochybnosti. O mimoriadnom záujme o túto tému svedčí aj vysoká čítanosť článkov na internete a pod nimi bohaté, vášnivé až bojové diskusie zástupcov z oboch táborov. Mojou ambíciou v tejto chvíli nie je podporovať tento antagonizmus, skôr naopak. Myslím, že je najvyšší čas posunúť túto tému ďalej.

Blog
Ivo hazard v Bratislave nesrovnal

Ivo hazard v Bratislave nesrovnal

Bol to šok a škandál zároveň. Bratislava včera o jeden poslanecký hlas, jeden jediný hlas zamietla vôľu 136-tisíc ľudí po zákaz hazardu v meste. Najväčšia petícia v histórii mesta a Slovenska zároveň.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.