Tak ako? Šál alebo program?

Tak ako? Šál alebo program?

Predstavte si čosi tak nemoderné a nepotrebné ako je politický program strany. Samozrejme žartujem. Niekedy však mám naozaj pocit, že politický program je to najposlednejšie, čo občana – voliča v našej krajine zaujíma.

Šál, ples, dovolenka, to sú kruciálne témy. A najmä, či to desiate dieťa bude chlapec alebo dievča. To sú otázky, ktoré nás trápia?

A keď je nuda u nás doma, tak sa niečo zase udeje vo svete. Ideálne nejaký útok šialenca. To je pre niektorých priam dar z nebies. Do pár minút sa našich sociálnych sieťach začnú zjavovať videá rozhorčených politikov, ktorí na tom nešťastí ako hyeny parazitujú.

S malou dušičkou a s uvedomovaním si absolútnej trápnosti, že hovorím o niečom tak trápnom a zbytočnom ako je program, predsa mi len dovoľte napísať.

KDH je jednou zo štyroch politických strán, ktorá sa koncom roka 2016 programom zaoberala. Okrem nás to boli SaS, Smer a Most – Híd. Politický program alebo aspoň niečo týkajúce sa programu v tomto období verejne odprezentovali len SaS, Most-Híd a my. Podľa mojich informácií, iba my – kresťanskí demokrati, my – konzervatívci, ideme s našim akčným programom Nový November medzi ľudí.

V druhej polovici januára navštívime všetky krajské mestá na Slovensku, kde predstavíme náš programový dokument Nový November. Samozrejme ľuďom, ktorí budú mať záujem náš programový dokument poznať bližšie.  

Všetci ste vítaní! Podrobný rozpis miesta a času stretnutí bude zverejnený na našej webovej stránke a sociálnych sieťach. Tešíme sa!

Prajem šťastný Nový rok!

www.novynovember.sk

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo