DVD- dôchodkový systém

DVD- dôchodkový systém

Kde je pravda?

V kine ide film Inferno. Film je slabý, ale kniha bola napísaná  tak ako len D. Brown vie napísať knihu.

Hovorí sa v nej o tom, že matička Zem nezvládne svetový populačný nárast a že sa musí niečo udiať, aby sa katastrofa odvrátila. V čase, keď v kinách beží tento film, v Bratislave sa konala reprezentatívna konferencia o rodinnej politike, ktorú organizovala KBS a Trnavská univerzita. Na tejto konferencii sa zase rozprávalo ústami viacerých rečníkov, že Európa vymiera. Vymiera a že ak niečo neurobíme, tak to bude pre Európu katastrofa.  

Tak ako teda? Populačná explózia alebo vymieranie? Kde je pravda?

Európania vymierajú. Európania spohodlneli, nechcú mať deti. Deti sú vraj príťaž. To je a bude katastrofa. Ekonómovia môžu vytvoriť niekoľko variácií dôchodkových systémov a donekonečna sa hádať, ktorý je lepší. Poviem Vám, ktorý je najbezpečnejší, najgarantovanejší, najviac krytý zlatom: DVD dôchodkový systém.

DVD znamená Dobre Vychované Dieťa.  

Odkaz pre dnešného Európana, Slováka: Majte deti a dobre ich vychovajte!

 Ak tak urobíte, je predpoklad, že sa o Vás na dôchodku postarajú a pomôžu Vám.  Tento dôchodkový systém nemôže zbankrotovať, peniaze z týchto fondov sa nemôžu stratiť, politici ich nemôžu rozkradnúť. Tento systém bude v budúcnosti, žiaľ, asi jediný funkčný. Tento systém sa nezrúti.

KDH bude predkladať návrhy na postupne zavedenie  DVD –dôchodkového systému.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo