Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
22. máj 2023

Kto je dnes skutočne Veľký Babylon!

“A anjel zvolal silným hlasom: 'Padol! Veľký Babylon padol a stal sa sídlom démonov a skrýšou každého nečistého ducha a každého nečistého a nenávideného vtáka! Všetky národy padli za obeť vínu jeho vášne, vínu jeho nemravnosti. Králi zeme sa s ním dopúšťali nemravnosti a obchodníci zeme zbohatli vďaka jeho nehanebnému prepychu.“ - Zjavenie 18:2, 3.

Ak je pravda to, čo hovorí Spoločnosť Strážna Veža, že svetová ríša falošného náboženstva (ako Veľký Babylon) je zodpovedná za preliatie všetkej krvi apoštolov, prorokov a svätých, potom musel  Ježiš urobiť CHYBU, keď jasne povedal, že Jeruzalem je mesto, ktoré nesie Božie meno, sa previnilo preliatím krvi prorokov, múdrych mužov a verejných inštruktorov poslaných k nemu, podľa slov Matúša 23:34-36!

Preto slová v Zjavení 18:4 možno najlepšie pochopiť tak, že sú jasne nasmerované na Môj Ľud, ktorý nesia Božie meno, tých, ktorí predstavujú duchovný Boží Izrael! Boli uväznení v duchovnom zajatí novodobého farizejského vedenia Spoločnosti Strážnej Veže. Áno, Zjavenie hovorí k Božiemu ľudu zo Zjavenia 18:4!

Tí, ktorí najviac bránili svedkom plne sa páčiť Jehovovi Bohu, a následne im bránili dostať sa do Božieho Kráľovstva kvôli učeniu a praxe, je ich vedenie, Spoločnosť Strážnej Veža! Áno, novodobý Veľký Babylon zlomyseľne vzal 'kľúč poznania' samotným novodobým svedkom Jehovovým, novodobému duchovného národa Izraela, rovnako ako to robili farizeji a spoločnosť v Ježišových dňoch. - Lukáš 11:52

“Preto k vám posielam prorokov, múdrych mužov a učiteľov. Niektorých z nich zabijete a pribijete na kôl a niektorých budete bičovať v synagógach a prenasledovať z mesta do mesta. A tak na vás padne vina za krv všetkých spravodlivých, ktorá bola preliata na zemi, od krvi spravodlivého Ábela až po krv Zachariáša, Barachiahovho syna, ktorého ste zavraždili medzi svätyňou a oltárom. Verte mi, že táto generácia ponesie vinu za to všetko.” Matúš 23:34-36.

Inzercia

Študent Biblie a primeraných textov so vzťahom na Druhý príchod Ježiša Krista.

Odporúčame

Blog
LGBT ideológia na Slovensku

LGBT ideológia na Slovensku

"Častokrát počúvam, že LGBT ideológia je výmysel veriacich a konzervatívnych ľudí. Avšak žiadny výrok nie je ďalej od pravdy. Možno mu konkuruje ešte ten, že transženy sú ženami a transmuži mužmi."

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.