Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
27. január 2023

Boh miluje Babiša

Dnes nás naša šesťročná dcéra znova niečo naučila.

Pri večeri sme, ako sa už na deň volieb patrí, viedli búrlivé politické debaty. Akosi stále nevieme uveriť tomu, že existuje človek, ktorý dokáže tak neskutočne klamať a napriek tomu mu také obrovské množstvo ľudí verí. A tak z našich úst vychádzali rôzne nechápavé a niekedy aj mierne nahnevané slová adresované jednému z kandidátov (nazvime ho "Pán Bé").

Manžel, už ani neviem v akej súvislosti, povedal: "Vieš Klári, Boh miluje všetkých ľudí rovnako." V tej chvíli sa zamyslela a vraví: "Ale postihnutých miluje viac." Opýtala som sa jej, prečo si to myslí. Odpovedala, že si to nemyslí, ale že to vie. Po chvíli ticha sa opýtala: "Tati, nemáš pocit, že ten "Pán Bé" je tak trochu postihnutý?"

Áno, na chvíľu sme sa zasmiali, no veľmi rýchlo nám došla skutočná pointa jej slov. Neuveriteľný odkaz šesťročného človeka. A tak si dnes, vďaka tebe dcéra moja, znova pripomínam, že Boh miluje každého človeka. To ale neznamená, že každý človek je vhodný na to, aby najbližších päť rokov viedol a reprezentoval krajinu, v ktorej žijeme. 

A tak vám drahí bratia Češi dnes prajem veľa lásky no ešte viac múdrosti.

 

Inzercia

Momentálne je na materskej dovolenke. Je vydatá, má tri dcéry. Pochádza zo Spiša. Žije so svojou rodinou na Južnej Morave. Na sociálnych sieťach ju môžete poznať pod názvom Chcem byť normálna mama. Jej pôvodné blogy nájdete na chcembytnormalnamama.home.blog a mojakomunita.sk/web/emdzej/blog

Odporúčame

Blog
Aj Candler nosí flanelku (recenzia)

Aj Candler nosí flanelku (recenzia)

Keď sa Maťo s Eli rozhodli vymeniť svoje vyšívané hodiny za Candlera, bola som mierne skeptická. Jasné, je to sympatický, "najstajlovaný" a príjemne voňajúci chlapík, no nemala som pocit, že to stačí na to, aby prerazil. Priznám sa, že som zmenila názor.

Blog
Smrť

Smrť

„Ľudský život sa napĺňa prostredníctvom mnohých úmrtí.“ (Sv. Bazil Veľký).

Blog
Dva roky s "pánom Magorom"

Dva roky s "pánom Magorom"

Po dvoch rokoch od inaugurácie je zatiaľ najstarší obyvateľ Bieleho domu úspešnejší než sa čakalo. Pod zovňajškom figúrky kresleného seriálu sa schováva obratný politik

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.