Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
23. január 2023

Aj Candler nosí flanelku (recenzia)

Keď sa Maťo s Eli rozhodli vymeniť svoje vyšívané hodiny za Candlera, bola som mierne skeptická. Jasné, je to sympatický, "najstajlovaný" a príjemne voňajúci chlapík, no nemala som pocit, že to stačí na to, aby prerazil. Priznám sa, že som zmenila názor.
Aj Candler nosí flanelku (recenzia)

Pred pár dňami sa mi podarilo po dlhom čase navštíviť moje rodné mesto - Levoču. Keďže som počas môjho krátkeho pobytu doma ochorela, do centra som sa dostala len na chvíľu. Moje kroky smerovali do Candlera.

Vkusne osvetlený výklad dopĺňal aktuálny Candlerov príbeh. S príjemnou obsluhou sme chvíľu podebatovali o živote na Slovenku a na Južnej Morave a pustili sme sa do testovania vôní. Mala som zálusk na Orient Express, lebo ma oslovil jeho príbeh. No vedela som, že vôňa Candlerovej flanelky osloví môjho muža viac a tak to vyhrala ona. Z chuti som sa zasmiala, keď mi cestou z vlaku domov s nadšením hovoril, že jeho obľúbený prezidentský kandidát nosí "flanelky". Darček teda, ako inak, potešil.

Český deň D je za rohom. Idem si zapnúť predvolebnú diskusiu, vyžehliť manželovi flanelku a zapáliť si k tomu tú Candlerovu.

Inzercia

Momentálne je na materskej dovolenke. Je vydatá, má tri dcéry. Pochádza zo Spiša. Žije so svojou rodinou na Južnej Morave. Na sociálnych sieťach ju môžete poznať pod názvom Chcem byť normálna mama. Jej pôvodné blogy nájdete na chcembytnormalnamama.home.blog a mojakomunita.sk/web/emdzej/blog

Odporúčame

Blog
Neháňte ľud môj

Neháňte ľud môj

„Nehaňte ľud môj... klebetárski posmievači!... Nehaňte ľud môj, slepí sudcovia!... Nehaňte ľud môj, ústa nečisté!...Nehaňte ľud môj! že je len malý, že nevládne celým svetom. Kde telo ducha k zemi nevalí, tam duch lieta ľahším letom...“. (Neháňte ľud môj, Andrej Sládkovič).

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.