Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
29. november 2022

Univerzitný profesor dokazuje existenciu Boha

“Ježiš im odpovedal: 'Dajte si pozor, aby vás nikto neoklamal, lebo mnohí prídu v mojom mene a povedia: ‚Ja som Kristus,‘ a mnohých oklam.” - Matúš 24:4, 5.

Dezinformácia, ktorá dnes zaplavuje celý svet ovplyvnila aj mnohé náboženstvá a spôsobila vznik nových, ktoré obsahujú všetko! Od citácii zo “svätých kníh”, až po nespočetné filozofické názory, ktoré majú ako základ knihy napríklad Oskara Ernsta Bernhardta, nemeckého spisovateľa a filozofa až po Anastasiu Novykh, spisovatľku z Ukrajiny, ktorá napísala  knihu AllatRa, na ktorej je založená tvorivá spoločnosť!

Profesor Baškirskej univerzity Nazhip Valitov dokázal existenciu jedinej Vyššej sily, vďaka ktorej všetky objekty vo vesmíre navzájom interreagujú. Objavy profesora Valitova, opísané v monografii „Vákuové oscilácie pri chemickej excitácii atómov, molekúl a náhodnosť siločiar elektromagnetického a gravitačného poľa“, vyvolali efekt explodujúcej bomby nielen vo vede, ale aj v náboženských kruhoch.

Profesor dokonca dostal z Vatikánu list od samotného pápeža, ktorý povedal, že sa za neho modlí a vysoko oceňuje pocity, ktoré vedca podnietili k napísaniu tejto monografie. Okrem toho: „Až po dôkladnom výskume a solídnej expertíze sme sa rozhodli poslať vám našu vďačnosť,“ zdôraznil list. Svetoznámy chemik Valitov sa celý život zaoberal problémami vedy a od teológie mal úplne ďaleko!

Dnes je jeho monografia v 45 vedeckých knižniciach v 12 krajinách vrátane popredných univerzít v USA, Veľkej Británii a Francúzsku. Valitov vedecky dokázal deväť nových vlastností zakriveného priestoru, 16 nových údajov o štruktúre atómu, 16 nových rovníc jednotnej teórie elektromagnetických a gravitačných polí, 16 nových zákonov, 14 nových vlastností gravitačných síl v astronómii!

Pomocou prísneho jazyka vzorcov Valitov ukázal, že akékoľvek objekty vo vesmíre navzájom okamžite interagujú, bez ohľadu na vzdialenosť medzi nimi. Predtým sa verilo, že k žiadnej interakcii nemôže dôjsť rýchlosťou presahujúcou rýchlosť svetla, ktorá je 300 tisíc km /s! Hovorí Valitov: 'Ukázalo sa však, že elektromagnetické a gravitačné polia interagujú okamžite. To bolo teoreticky odôvodnené a experimentálne potvrdené’!

Po opätovnom prečítaní Svätého písma - Koránu, Biblie a Tóry - bol vedec ohromený tým, ako presne bola podstata jeho vedeckého objavu naznačená v textoch Božieho Zjavenia!? Vedec si je istý, že myšlienka je materiálna a možno ju okamžite odhaliť odkiaľkoľvek vo vesmíre. 'V posvätných knihách hlavných svetových náboženstiev je napísané, že Boh je všetko vidiaci a všetko počujúci’!

Inzercia

Študent Biblie a primeraných textov so vzťahom na Druhý príchod Ježiša Krista.

Odporúčame

Blog
Sme sebeckí?!

Sme sebeckí?!

Ak chceš niekomu pomôcť, musíš vedieť pomôcť v prvom rade sebe. Ak chceš mať niekoho rád, musíš mať rád hlavne seba.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.