Ďakujem za dôveru, Slovensko potrebuje autentickú kresťanskú stranu s riešeniami pre ľudí

Dôvera je vzácna, ďakujem za ňu. Som presvedčený, že Slovensko potrebuje AUTENTICKÚ, ŽIVÚ KRESŤANSKÚ stranu s odborným zázemím a riešeniami pomáhajúcimi ľuďom, ktorá priťahuje ľudí k dobru, ku Kristovi, k hodnotám, ktoré sme od neho dostali. Snažiť sa žiť podľa Božieho plánu je "program", ktorý mám overený a žiaden lepší som dosiaľ nevidel.

Priatelia, 
na úvod chcem tým 2477-mym, ktorí mi vyjadrili dôveru a dali hlas vo voľbách, srdečne poďakovať. Veľmi, veľmi si cením každý krúžok. 
Dôveru si v dnešnej pohnutej dobe treba veľmi ceniť a vážiť, pretože relativizmus z nej urobil nedostatkový tovar. Cesta nedôverovania nikomu a ničomu, lebo všetci sú rovnakí - kradnú a myslia len na seba - nás privedie k anarchii, bezpráviu. Pre nikoho z nás nie je dobré, ak nám chýba dôvera - Bohu, rodine, v dobro ľudí. Hľadajme teda tých, ktorí sú tu na Zemi hodní našej dôvery.

Ešte raz Vám zo srdca ďakujem.

Výsledky volieb sú jasné. Ako nestrannícky kandidát som kandidoval za KDH - hodnotovo jasnú stranu za život a rodinu, ktorá je dnes mimo parlamentu. Zlyhali v nej niektorí jednotlivci, ktorí bez pokory a sebareflexie riešia skôr svoje stoličky namiesto budúcnosti Slovenska. A napriek programu, ktorý nezávislé inštitúcie hodnotili medzi najlepšími, ľudia to spočítali do tohto výsledku. 
Som presvedčený, že Slovensko potrebuje AUTENTICKÚ, ŽIVÚ KRESŤANSKÚ stranu s odborným zázemím a riešeniami pomáhajúcimi ľuďom, ktorá priťahuje ľudí k dobru, ku Kristovi, k hodnotám, ktoré sme od neho dostali. Snažiť sa žiť podľa Božieho plánu je "program", ktorý mám overený a žiaden lepší som dosiaľ nevidel.

Voľby ukázali, že je tu protestne a anti-politicky zameraný volič, ktorému sa v mnohom nečudujem, lebo keď človek v televízii neustále vidí nehorázne rozkrádanie a on nemá čo dať deťom na tanier, musí v ňom kypieť žlč. Verím však, že protestný volič sa bude zamýšľať viac a viac a bude hľadať konštruktívne riešenia, skutočné riešenia založené na spravodlivosti a úcte ľudí k ľuďom, na spoločnej snahe pohýnať Slovensko k lepšej budúcnosti. Naša krajina si už zažila ťažké časy a vždy potrebovala nájsť štátnikov, ktorí pritiahnu ľudí, aby ju spoločne, každý svojou prácou zdvíhali z úpadku. Nálepkovanie, nenávisť, extrémizmus, individualizmus, pozeranie len do svojej peňaženky... všetka neláska a neúcta k ľuďom nás uzavrie do seba, to nie je kresťanský postoj. Hoci by sa skrýval za kresťanské frázy, dôležité sú skutky lásky k človeku. Pretože pomáhať ľuďom žiť a žiť lepšie je správna voľba.

Ako aktivista, výkonný riaditeľ Fóra života a člen Aliancie za rodinu pokračujem vo svojej práci za ochranu života a rodiny. Ako vysokoškolský učiteľ sa naďalej venujem výchove novej generácie IT odborníkov ( cas.sk Markíza)

ĎAKUJEM ešte raz za dôveru a za každý hlas. Veľmi si ho cením a verím, že sa budeme naďalej stretávať pri spoločných projektoch budujúcich kultúru života (napr. sa môžete zapojiť do oslavy Počatín vo Vašej farnosti, škole, námestí...
Tomáš Kováčik 
výkonný riaditeľ Fóra života a člen Aliancie za rodinu

PS: som veľmi rád, že petícia za zastavenie HAZARDU bola úspešná a z Bratislavy (a postupne aj ďalších miest) zmizne toto ZLO. Veľká vďaka, že ste tomu mnohí pomohli.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo