Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
08. marec 2016

Sulík, nebuď neonaci a vytvor protikorupčnú vládu

Čo to vlastne znamená byť neonaci? To sú tí, ktorí podporujú novodobé genocídy? Sú to národne cítiaci socialisti s medzinárodnými ambíciami?

Či sa už aj fúzy stali symbolom nacizmu, ktorý je zakázaný ako extrémizmus? Či stačí, že si niekto v minulosti obliekol kostým, pripomínajúci slovenský štát, aby bol prehlásený za neonacistu? Je každý rasista neonacista?

Pán Sulík, spamätajte sa, lebo Vy ste ten, kto žiada zbaviť sa nepohodlných. Sám ste kedysi napísali  blog, v ktorom ste ma prehlásili za tmárku, lebo považujem aj postihnutých za ľudí s rovnakými právami, ako majú zdraví a to v akomkoľvek štádiu vývoja. Pozrite si toto video, akú beštiálnu smrť pre dieťa v druhom trimestri žiadate. Roztrhať na kusy! Toto je Vaše demokratické a osvietené?! Opojenci komunizmom a liberalizmom  Vám húfne klikali na karmu a po mesiaci od tohto blogu ste ohlásili založenie strany. Neveziete sa náhodu na tej genocidálnej popularite práve Vy?

Neviem, žeby Kotleba hlásal niečo proti postihnutým, dokonca chápe, že rovnosť pred zákonom má platiť na narodených I nenarodených. Chce sa azda zbavovať Rómov? Chce im dať prácu, aby nebrali peniaze za nič! Čo však navrhujete Vy? Chcete sa ich zbavovať hormonálnou antikoncepciou a vnútromaternicovými telieskami, ktoré zabíjajú 10 dňové embryo. Vy, ktorí chcete vraj menej štátu, chcete aby sme sa všetci poskladali ďalej na mutiláciu osadníkov sterilizáciou. Neverím, že Kotlebovci by to podporili už len z princípu, že nič nechcú dať Rómom zadarmo.

Ďalej pán Sulík, Vy chcete zavádzať eutanáziu. Azda ste zabudli, že tak sa Hitler zbavoval chorých, starých a postihnutých? Že to bolo nasilu a nie dobrovoľne, ako to obhajujete Vy? Viete, že aj potraty Hitler zaviedol pre okupované východné územia na dobrovoľnej báze, presne tak ako to žiadate Vy vo forme legálnych potratov? Dokonca propagoval homosexualitu, aby oslabil poľské kresťanstvo. Neveziete sa na vlne nenávisti voči čomukoľvek kresťanskému práve Vy?

Ak by Hitler žil dnes, zbavoval by sa Rómov, katolíkov I Slovanov presne ako Vy chudobných: potratmi, hormonálnou antikoncepciou, eutanáziou. Akým sloganom by zakryl svoj rasizmus ak nie slobodou? Vadí vám mestským intelektuálom, že Kotleba bráni Tisa? Vy, čo by ste ho s komunistami obesili, dnes sami podlo podporujete oveľa väčšiu genocídu nevinných obetí, ktoré sú priamo popravené na území Slovenska! Tiso sa snažil mnohých zachrániť a deportácie zastavil, keď zistil, že ľudí posielajú do plynu. Vy, čo zákonom podnecujete matky, aby svoje bezbranné deti nechali vyhladovať či roztrhať na kúsky v maternici, o čo ste lepší?  Joj, doteraz ste si mysleli, že tie deti sú len nejakí paraziti?

Prečo sa teda Kotleba spája s národným socializmom? Veď má také isté návrhy riešení ako akékoľvek štandardné strany, počnúc Smerom. Či je on viac fašistom? Ak je fašizmus korporatívny socializmus, tak potom niet znova nad Smer. Zahraničné média tvrdia, že je hlavne proti imigrantom. A ktorá strana na Slovensku dnes chce kvóty a nekontrolovaný príliv imigrantov? Sám Sulík sa prehlasuje za euroskeptika a chce menej Bruselu na Slovensku. Kotlebov program žiada odchod z EÚ pre podobné dôvody ako Sulík. Takže ani o postoji k EÚ to asi nebude.

Tom Nicholson, otec Gorily, v BBC obviňuje Kotlebu z nacizmu. Nebolo jeho zverejnenie spisu Gorila inšpiráciou pre Kotlebových voličov odmietnuť štandardné strany spájané s Gorilou? Matovičovi, ktorý už vôbec nie je štandardnou stranou, prekáža, že Kotleba je proti systému. Po prečítaní programu ĽSNS je jasné, že chcú ešte viac posilňovať systém štátu a jeho prerozdeľovania. To už viac je Sulík viac proti systému so snahou zoštíhľovať štát. Sulíkova genocidálna predpojatosť však Matovičovi farizejsky neprekáža, hoci pochoduje za život. Ako sa môže pozrieť do očí svojej budúcej poslaneckej kolegyni, bývalej hovorkyni Aliancie za život, keď Sulíkove JBM AZR prehliada.

Inzercia

Chvíľu som si myslela, že Kotlebu očierňujú médiá, pretože vehementne podporujú homosexuálne aktívne osoby a ĽSNS je proti takému správaniu. No keď Sulík je napriek odporu voči Aliancii za rodinu ochotní spolupracovať so stranami, ktorých mnohí kandidáti podpísali jej Deklaráciu za rodinu, tak to asi nebude tým. ĽSNS je antisystémová azda preto, že je aj proti NATO, prostredníctvom ktorého dnes USA zasahujú do vnútorných politík slobodných krajín. Práve tie rasistické USA, ktoré ešte pred 50 rokmi násilne sterilizovali černochov a chudobných a dodnes financujú zabíjanie ich detí pár dní pred pôrodom.

Kotleba je proti systému prepojenia oligarchov s politikmi, rovnako ako to hlása Matovič, Sulík a Kollár. Chce zastaviť korupciu, ako to žiada aj Most-Híd a Sieť. Ak Sulík nechce druhýkrát pustiť k moci Fica, tak si musí uvedomiť, že práve toto majú všetky tieto strany spoločné s ĽSNS. Nie pre jeho zcestné názory, ale pre rázny odpor voči korupcii a la Smer volilo toľko ľudí SaS. Aby mohol byť Sulík premiér, musí vyzrieť a odvážne čeliť politickej korektnosti, ktorú pomýlene sám hlása. Navyše Sulíkova strana má riešenie pre problém, ktorý Kotlebovi voliči identifikujú ako závažný.

Tým je problém s rómskymi osadami. Ak nie pre celé Slovensko, tak aspoň pre občanov rómskych osád zrušte minimálnu mzdu, ako SaS žiada, aby sa mohli zamestnať. Potom ich štát nemusí podporovať sociálnymi dávkami. Toto riešenie je efektívnejšie ako Kotlebov návrh, aby ich zamestnávateľom bol štát. O tom, ho presvedčte a odhoďte svoju pomýlenú nadradenosť. To Rómovia sú obeťami zlej sociálnej a zamestnaneckej politiky, ktorá je už desaťročia tvrdo rasistická. Rasizmom voči černochom bolo motivované prvé zavedenie minimálnej mzdy v USA.

Silné reči, ktoré imponujú rasistickým Slovákom, nevyriešia rómsky problém. Kotleba tvrdí, že nie je rasista, lebo on je proti parazitovaniu čiernych ako aj bielych, teda tých, čo nepracujú. Potrebuje ešte pochopiť, že “paraziti z osád” nie sú zlodeji, lebo žijú zo sociálnych dávok. Oni ich nekradnú, ale dostávajú od štátu. Parazitmi sú skutočne politici a úradníci, ktorí nám nasilu berú polovicu príjmu a potom neefektívne prerozdeľujú podľa svojich politických a ideologických cieľov. Takže k zlodejom v bielych golieroch treba pridať politikov-výpalníkov, ak chce oslobodzovať slovenský národ od ťažkého jarma. Tým je najmä daňová a byrokratická nesloboda, postihujúca naše rodiny.

Ak si nechcú streliť do nohy, tak pravicoví politici musia vylúčiť spoluprácu so Smerom i predčasné voľby. V nich by sa totiž počet Kotlebových voličov ešte zvýšil o sklamaných voličov pravice. Navyše, jeho voliči tak skoro nevymrú ako Ficové babky, lebo sú to najmä mladí ľudia. ĽSNS má vyše 70 tisíc sympatizantov na Facebooku, sám Kotleba viac ako Sulík, štyrikrát viac ako Fico a niekoľkonásobne viac ako ktorýkoľvek iný pravicový politik. Skutočný štátnik musí nájsť reč s Mariánom Kotlebom práve pre dobro Slovenska, ktoré on má iste na srdci. Hoci možno nebude ĽSNS ochotné sedieť v tej istej vláde s tými, ktorí odobrujú zabíjanie našich detí. Malo by si do nej však sadnúť, aby sa zastavilo okrádanie našich rodín.

Odporúčame

Blog
Nemodlím sa, lebo nemám čas?...

Nemodlím sa, lebo nemám čas?...

V živote má človek veľa starostí. Každý deň dostáva ich bohatú nádielku. A my?... Ženieme sa z jednej roboty do druhej. A... nestíhame! Pritom duchovný človek potrebuje aj modlitbu. Často nestíhame ani tú. Musí to byť?...