Zdieľať
Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
28. február 2016

Pracovití ľudia sa musia mať lepšie

Politici pred voľbami sľubujú všetko možné aj nemožné. Presvedčivejšie ako sľuby do budúcnosti sú však skutky v minulosti.
Pracovití ľudia sa musia mať lepšie

S manželkou Máriou vychovávame štyri deti. Vieme, aké ťažké je zarobiť dostatok finančných prostriedkov na ich výchovu a vzdelanie. Keďže spolu s Máriou máme rodinnú firmu, usilujeme sa zarobiť nielen pre seba, ale aj pre našich zamestnancov, aby tiež mohli svojim deťom poskytnúť primeranú výchovu a vzdelanie.

Pomáhať poctivo pracujúcim som sa usiloval aj počas kauzy Váhostav, ktorá je jednou z najväčších káuz Ficovej vlády. Ako ombudsman pre živnostníkov som bojoval za tých, ktorí poctivo pracovali a nedostali zaslúženú odmenu za vykonanú prácu. V mnohých prípadoch išlo o živiteľov rodín. Jednou z mojich poslaneckých priorít preto bude presadiť zákon o ochrane subdodávateľov. Ľudia práce sa musia mať na Slovensku jednoducho lepšie!

Inzercia

Odporúčame

Blog
Kam směřuje reforma papeže Františka

Kam směřuje reforma papeže Františka

Reforma papeže Františka zneklidňuje mnohé. To je, po třech letech jeho pontifikátu, patrné. Někteří se na jeho osobu dívají rezervovaně a s podezřením, jiní nadšeně a s očekáváními – stejně jako se dívali Kristovi současníci na Krista.