Fico robí zo Slovenska žobrácku krajinu neadresných socialistických balíčkov

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Fico robí zo Slovenska žobrácku krajinu neadresných socialistických balíčkov

Likviduje zamestnancov, malých živnostníkov a podnikateľov. Slovensko môžeme zachrániť generálnym štrajkom! Zobuďme KDH, poďme všetci za ĽUĎmi! Nebojme sa! KDH má na viac! ĽUDia dole potrebujú vidieť príklad, tak poďme za nimi do terénu a volajme ich k voľbám, smelo a vpred! Lebo kto miluje svoju vlasť, volí číslo 17!

 

ĽUDia, do volieb nám veľa nezostáva a napriek tomu je stále čas niečo urobiť. Fico robí zo Slovenska žobrácku krajinu neadresných socialistických balíčkov – zadarmo. Zadarmo ani kura nehrabe.

Robí z nás hlupákov. On nerobí pre ĽUDí, ale robí z ĽUDí nádenných chudákov. Namiesto toho, aby vláda podporila slovenských zamestnancov, živnostníkov a malých podnikateľov, teda hlavne tých, na ktorých pleciach stojí rozpočet štátu, tak práve týchto vláda hrubo zdiera. Kam smerujú vydreté peniaze? Do vrecák finančných skupín, zahraničných, možno veľakrát nastrčených figúrok, kde na ruku odoberie široko prepórovaná, vybohnutá skupina zlodejov.

Ako zdiera zamestnancov? Takmer 70 – 80  % zamestnancov zamestnaných v priemyselných parkoch sú vlastne brigádnici trvale zamestnaní cez Agentúry dočasného zamestnania. Takáto zákonom podporovaná genocída, páchaná na našich zamestnancoch, sa stala akoby normou zamestnávania. Veď v samotnom názve majú tieto agentúry „agentúry dočasného zamestnávania“. Dočasného! Vláda takto legitimuje trvalé obchádzanie zákonníka práce a podporuje zdieračov našich zamestnancov. Zamestnávatelia, ktorí na Slovensku majú daňové prázdniny a množstvo dotácií od štátu, ešte aj zamestnancov zdierajú! Vyhýbajú sa platbe odstupného a z ĽUDí robia nádenných robotníkov, ktorých v prípade potreby zdierajú aj 24 hodín, a keď nepotrebujú, tak ich aj niekoľko dní nechajú doma sedieť bez peňazí.

Likvidácia slovenských živnostníkov sa stala doktrínou červenej vlády. Čo z toho finančné skupiny majú? Ak chce mať živnostník mesačne okolo 650,- € v čistom, potrebuje približne 1.000,- € v hrubom a na to potrebuje obrat okolo 10.000,- €, aby mal približne 10 % z obratu na uvedenú hrubú mzdu. Keď zlikvidujú 1.000 živnostníkov, a zlikvidovali ich oveľa viac, tak pri 1.000 živnostíkoch hovoríme o 10.000.000,- € obratu mesačne a 120.000.000,- € obratu ročne. Oplatí sa teda masovo likvidovať živnostníkov? Pre vládu v rukách finančných skupín určite. Niekto tú prácu za tých zlikvidovaných živnostníkov urobiť musí a aj robí!

Po útoku na živnostníkov, následne nastal tvrdý útok na malých podnikateľov daňovými licenciami. Niekde sa tí ĽUDia potrebovali ukryť pred odvodmi, ktoré nemali z čoho platiť, a nato si našli eseročky – Spoločnosti s ručením obmedzeným. Väčšinou išlo o vlastníkov obchodíkov, opravárov, výrobcov jedál, malých domácich potrieb a náradí. Ide o tie obchodíky na námestiach našich miest a prevádzky rodinného typu na dedinkách. Samozrejme, aj tu Zlodej zacítil finančnú krv a možnosť vyciciavať tých, ktorí platili aspoň sem-tam niečo. Fico brutálne zdiera slovenských a dáva zahraničným, a tí jeho to vyvážajú do daňových rajov.

A čo s exekúciami, ktoré má takmer polovica národa? Exekútor vymáha 10,- €, ale spolu s poplatkami za exekúciu človek zaplatí minimálne 210,- €. Ak nemal z čoho zaplatiť 10,- €, z čoho potom má zaplatiť 210,- €? Prečo s tým socialistická vláda nič nerobí?

Učitelia a sestričky – najskôr im nasľubuje a potom nedodrží slovo a ako posledný chudák sa vyhovára na predošlé vlády, hlavne, že z posledných 10 rokov 8 rokov vládne on. Ako toto môže skončiť? Začneme Slovensko pripravovať na generálny štrajk?

Musíme sa postaviť zlodejom, ktorí už 26 rokov v politike len obchodujú a korumpujú! Skončí to generálnym štrajkom a mali by sme ho začať pripravovať hneď po voľbách!

Najskôr ešte musíme zabojovať ťažký zápas. Idú voľby a my potrebuje zobudiť naše KDH. Zobuďme KDH a poďme za našimi voličmi do miest, do periférií miest, na naše dedinky. Ak naši ĽUDia sú takto likvidovaní a zdieraní, myslíme si, že majú chuť a čas na naše organizované podujatia? Poďme všetci, čo vieme a máme čím, a poďme ich pozvať k voľbám a ponúknuť nádej na zmenu. Poďme za našimi starými KDH-ákmi a poďme im povedať, že máme ešte chuť a silu meniť spoločnosť a aj KDH. Povedzme im, že oni sami môžu veľa zmeniť krúžkami na kandidátnej listine. Poďme ich povzbudiť a dajme im nádej. Na nás musia vidieť, že sa nebojíme! Nebojme sa! KDH má na viac! ĽUDia dole potrebujú vidieť príklad, tak poďme za nimi do terénu a volajme ich k voľbám, smelo a vpred!

Lebo kto miluje svoju vlasť, volí číslo 17!

„Nech nám v našej snahe Pán Boh pomáha.“

Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.

Pozrieť diskusiu

Fungujeme vďaka finančnej podpore našich čitateľov a pravidelných podporovateľov. Ďakujeme.

Podporte nás aj vy, aby sme vám mohli priniesť ďalšie kvalitné články.

Podporiť pravidelnou sumou Podporiť jednorazovo