Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
23. máj 2022

Diablovo číslo 666 je všade vo svete !

Diablovo číslo 666 je všade vo svete !

 

 

 

Císlo 666 je v kresťanstve chápané ako satanské číslo, pretože číslo satana - šelmy, dáva v biblii hodnotu 666 Zjv 13:18. A skutočne, toto číslo je naozaj číslom satana, je to niečo ako satanova pečať. Satan docielil to, aby sa v svetových veciach, s ktorými prichádzajú ľudia denno denne do kontaktu nachádzala satanova pečať - číslo 666. Z tejto pečate ktorá je umiestnená v daných veciach následne prúdi zlá energia, zlí démoni ktorí sa snažia vstúpiť do človeka a ovládnuť ho a podnecovať k hriechu a bezbožnosti. Čím častejšie sa človek dostáva do kontaktu s vecami kde sa vyskytuje satanova pečať, tým je väčšia pravdepodobnosť že do neho vstúpia zlí duchovia a ovládnu ho. Nie je preto žiadným prekvapením, že tí ľudia ktorí sa v maximálnej možnej miere vyhýbajú materiálnemu svetu, sú najčastejšie tí, ktorí hrešia čo možno najmenej - mnísi, mníšky. Snažiť sa minimalizovať kontakt s vecami kde sa nachádza satanova pečať + modlitba, príležitostný pôst, denno denné čítanie Božieho slova - Biblie, je najlepšou formou ochrany pred príchodom zlých duchov.

 

SVÉTOVÉ VECI SO SATANOVOU PEČAŤOU S KTORÝMI 99% ĽUDÍ PRICHÁDZA DENNO DENNE DO KONTAKTU : Niektoré písmena a znaky dávajú v niektorých abecedách určité významy. Keďže ako kresťan verím tomu, že výlučne pomocou biblie sa dá rozpoznať pôsobenie satana vo svete, pričom viem, že biblia je napísaná v hebrejčine a hebrejčina bol prvým jazykom na svete a jazykom Izraela - vyvoleného národu Boha, a jazykom prorokov i NZ apoštolov, ale i Ježiša, budem sa preto držať výlučne biblického jazyka - hebrejčiny. Skrze Hebrejskú abecedu a znaky teda budem tiež hľadať v neviditeľnom zmysle skryté číslo 666. 

1 : Každý dnes kupuje produkty ktoré sú dnes označené čiarovými kodmi. Hoci majú čiarové kody rozdielne číslice, jedno majú spoločné, a tým je identifikátor 666.

2 : Dnes už takmer každý má doma internet a surfuje na internete cez webové stránky. WWW je však hebrejským ekvivalentom pre 666

: Prehliadač Google ktorý dnes používa na internete takmer každý v sebe skrýva 666.

4 : Dnes takmer každý druhý človek vlastní telefon alebo počítač od značky Apple. Logo Apple však ukazuje obhryznuté jablko, pričom obhryznuté jablko je v biblii symbolom hriechu skrze ktorý prišiel satan a hriech na Zem. Spoločnosť Apple tiež predstavila novú platobnú metodu, pri ktorej sa bude zobrazovať číslo 666.

5 : Veľa ľudí si z času na čas príležitostne zahraje ruletu. Súčet 36 čísel rulety od 1 po 36 však dáva dokopy hodnotu 666 !

6 : Uhlík, ktorí dnes viac či menej obsahujú takmer všetky kovové a drevené výrobky a materiály sa skladá z 6 protónov, 6 elektrónov a 6 neutrónov - 666.

7 : Väčšina ľudí vlastní jedno z aút značiek Alfra Romeo, Toyoty, Wolkswagenu alebo Audi. Alfra Romeo síce v sebe neskrýva 666 ale za to zobrazuje hada ktorý útočí na kríž - kresťanstvo. Logo Toyoty v sebe skrýva hlavu satana a tvar hadieho oka. Logo Wolkswagenu, a Audi v sebe skrýva 666.

 

8 : Izrael je dnes významnou turistickou krajinou a to obzvlášť pre kresťanov. Vlajka Izraela sa skladá z Dávidovej hviezdy ktorá v sebe obsahuje 666.

9 : Dnes už vlastní počítač alebo internet na mobile takmer každý. Až 74% počítačov má nainštalovaný operačný systém Windows. V Loge Windowsu sa pritom skrýva 666.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Windows

10 : Energetáky sú dnes populárnym nápojom u mládeže. Známy energeták Monster Energy však v sebe skrýva 666

11 : Svetová zdravotnícka organizácia má v logu obmotaného hada na palici, pričom obmotaný had predstavuje znak 666

12 : Známe osobnosti dnes do televíznych prenosov často krát vysielajú znaky 666.

13 : Dnes veľa ľudí pozerá či hrá hokej. V hokeji sú na ľade 6 hráči na jednej strane, 6 hráči na druhej strane, 2 tréneri a 4 rozhodcovia čo dáva spolu tri šestky.

14 : Mcdonald a Pepsi Cola sú dnes dve najrozšírenejšie potravinárske produkty na svete. Logo Mcdonaldu otočené nahor, nielenže dáva písmeno "W" ktoré dáva v hebrejskej abecede číslo 6, ale sa aj skladá z dvoch "V" pričom písmeno "V" predstavuje takisto v hebrejskej abecede číslo 6. Dokopy teda ide o číslo 666.

15 : Logo Pepsi Coly v sebe obsahuje tri šestky 666

____________________________

 

666 v menej známych svetových spoločnostiach a veciach s ktorými neprichádzame denno denne do kontaktu, ale ktoré sú však celosvetovo rozšírené :

16 : Súčet všetkých mincí japonského jenu dáva hodnotu 666

17 : Súčet prvých 6tich rímskych číslic dáva hodnotu 666

18 : Súčet druhej mocniny prvých 6 prvočísel dáva hodnotu 666

19 : Fox news dáva hodnotu 666

20 : Adobe Reader v sebe skrýva znaky 666

21 : Známa USA federálna spoločnosť Intelcenter má v logo 666

22 : Logo Heinekenu obrátené nahor v sebe skrýva hodnotu 666

23 : Logo Vodafonu v sebe skrýva 666

Inzercia

24 : Celosvetove známa spoločnosť Lucius v sebe skrýva hodnotu 666

25 : Logo Allianzu v sebe obsahuje tri hebrejské znaky ktoré dávaju dokopy 666

26 : Globálna spoločnosť Mccormick má 3 rovnaké znaky rovnako ako má Monster Drink, ktoré dávajú dokopy hodnotu 666

https://www.mccormickcorporation.com/

27 : Logo mesta Ottawy v sebe skrýva 666

https://www.3v-tech.com/en/about-us/global-presence

28 : Logo HSBC sa skladá z lichobežníka ktorý má 6 strán, ktorý sa skladá z 6 trojuholníkov a v ktorom je ukrytých 6 "V" - ramená trojuholníkov.

29 : Globálna spoločnosť 3V Sigma skrýva hodnotu 666. Ako sme si už ukazovali, V má v hebrejskej abecede hodnotu 6, takže 3V rovná tri krát po 6 a teda 666. Sigma je grécke písmeno, ktoré má tvar hada. V tomto logu je sú teda skryté nielen 666 ale aj had.

https://www.3vsigma.com/en/part-of-3v-group

30 : Celosvetovo známa Spoločnosť Weinstein company sa skladá z 3 "V" pričom písmeno V dáva v hebrejskej abecede číslo 6 a teda dokopy 666.

31 : Logo Procter Gamble v sebe obsahuje 666

32 : Spoločnosť At¥t v sebe skrýva rovnaký satanský znak 666 ako Procter Gamble. 

33 : Tento istý znak v sebe skrýva tiež známa kozmetická spoločnosť "Cleanandclear".

34 : Logo Welly v sebe ukrýva tri krát číslo 6 a teda 666

35 : Názov "Hellmansu" v sebe obsahuje výraz "Hell" a "man", a čo znamená pekelný muž - diabol.

36 : Logo Frontier Airlines v sebe obsahuje 666

37 : Logo Tour de France v sebe obsahuje tri "e" ktoré po obrátení nahor ukazujú 666

38 : Logo webexu skrýva 666. Stačí obrátiť písmena "e" zospodu nahor, a písmeno W dáva v hebrejskej abecede tiež hodnotu 6.

39 : Dove v sebe skrýva 666. Písmeno "V" dáva v hebrejskej abecede hodnotu 6

40 : Známy energy drink "Hell energy" síce neobsahuje 666 ale zato ukazuje satana.

41 : Kinder bueno v sebe skrýva 666

42 : Celosvetovo rozšírená odevná spoločnosť Odlo v sebe skrýva 666

https://www.s-ge.com/en/company/odlo-international-ag

43 : Celosvetovo rozšírená ťažiarska spoločnosť "engie" v sebe skrýva 666

https://en.wikipedia.org/wiki/Engie#International

44 : Celosvetovo rozšírená obchodná spoločnosť Etoro v sebe skrýva 2 rohy ktoré symbolizujú diabla.

 

Poznámka : Hoci dnes existuje menej než 500 celosvetovo známych spoločností, či vecí, predsa sa satanské číslo 666 viditeľne alebo skryto nachádza až v 47 z nich, a to je niečo čo je štatisticky vylúčené pokiaľ by malo ísť len o náhodu !!! A to som ešte určite nevypísal všetky ! Neskúmal som logá všetkých 500 celosvetovo známych spoločností... ak by som tak spravil, je možné že by som našiel číslo 666 ešte v ďaľších tuctoch z nich ! Náročky som však analyzoval iba logá a veci s ktorými som prišiel do kontaktu, a ktoré sú CELOSVETOVE známe. Naschvál som sa vyhol analyzovaniu log lokálne známych spoločností, aby ma azda niekto neobvinil, že som to číslo 666 hľadal všade možne a na veľmi veľkej štatistickej vzorke.

____________________

Skúšal som hľadať číslo 666 nielen v svetových spoločnostiach a veciach, ale aj v menách svetových osobností. Našiel som si stránku s výpisom TOP 500 svetových osobností počas histórie a na základe najznámejšej počítačovej tabulky ASCII v jednotlivých menách hľadal súčet ich mien : 

číslo 666 sa nachádza v menách až 5 z 500 najznámejších ludí. A to je niečo čo je extrémne nepravdepodobné, pokial by malo ísť len o "náhodu".

https://www.reddit.com/r/history/comments/jl0tet/the_top_500_most_influential_people_of_alltime/

VIAC INFO O DANEJ PROBLEMATIKE AKO I O ZAZRAKOCH A ZNAMENIACH V KRESTANSTVE NAJDES NA MOJEJ KRESTANSKEJ STRANKE :

https://paranormalnejavy1.webnode.sk/1-zazraky-a-znamenia-v-krestanstve/

Stránka znovuzrodeného kresťana. Na stránke píšem o zázrakoch a veľkých znameniach v kresťanstve https://paranormalnejavy1.webnode.sk/1-zazraky-a-znamenia-v-krestanstve/

Inzercia

Inzercia

Odporúčame

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.