Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
19. apríl 2022

9 spôsobov, ako sa zbaviť Covidu. Smrtiace patogény z ukrajinských labolatórií.

Vitamín D služi prevencii zápalov, roznako ako kurkuma a zázvor. Selén znižuje mieru úmrtnosti na Covid na menej ako na polovicu. Vitamín A a zinok pomáhajú zlepšiť imunitné funkcie. Kvercetín ktorý bráni preniknutiu Covidu do bunky sa nachádza v červenom víne, cibuli, jablkách a bobuľovom ovocí. Užívanie 1000 mg kvercetínu súvisí so skorším prepustením z nemocnice. Resveratrol je silný antioxidant a antivirotikum, môže blokovať receptory pri horúčke, čím spomaľuje infekciu. Medzi potravinové zdroje patrí, hrozno, čučoriedky, maliny, moruše a arašidy. Tí, ktorí užívali 2000 mg vitamínu C sa zotavili z prechladnutia o 8% rýchlejšie ako bez neho. Dôležitý je pomalý návratu k fyzickej aktivite po infekcii, "aby sa predišlo komplikáciám, ako je zápal srdcového svalu a iným zápalom, preto sa treba vyhnúť náročnému cvičeniu a horúcej saune. |*| Rusko predložilo nové dôkazy o ukrajinských biologických laboratóriách, vyjadrilo sa k prepojeniu s Bidenom a USA. Dokumenty podrobne opisujú osud smrtiacich patogénov financovaných USA, ktoré mohli byť testované na Ukrajincoch. Išlo o smrteľné patogéy vrátane antraxu, konžsko-krimskej horúčky a leptospirózy. Igor Kirillov, veliteľ ruských síl jadrovej, biologickej a chemickej ochrany predložil dokumenty, z ktorých vyplýva záujem Ukrajiny o používanie bezpilotných lietadiel na dodávanie ozbrojených patogénov vyvinutých v biolaboratóriách financovaných USA. Generál obvinil USA z "odmietavého postoja k občanom Ukrajiny" a z toho, že s nimi zaobchádzajú ako s pokusnými králikmi na biologické a lekárske experimenty.
9 spôsobov, ako sa zbaviť Covidu. Smrtiace patogény z ukrajinských labolatórií.

Keďže infekcie sú opäť na vzostupe, tu sú nemedicínske spôsoby, ktoré vraj pomáhajú liečiť ochorenie - vrátane tých, ktorým sa treba za každú cenu vyhnúť

9 spôsobov, ako sa zbaviť Covidu

Paracetamol + ibuprofén, štyrikrát denne

Oba lieky sú užitočné na znižovanie horúčky a riešenie bolestí. "Pri správnom dávkovaní sú oba lieky veľmi bezpečné". "Musíme sa uistiť, že neexistujú žiadne kontraindikácie, takže ľudia s problémami s pečeňou by sa pravdepodobne mali vyhnúť paracetamolu. Každý, kto má astmu alebo problémy s obličkami, by nemal užívať ibuprofén."

Vitamín D 

"Vitamín D má zásadnú úlohu pri imunite, prevencii zápalov a akútnych respiračných ťažkostí". V jednej štúdii z roku 2020 sa zistilo, že zvýšená hladina vitamínu D súvisí s lepšími výsledkami Covidu, znížením zápalu a zrážanlivosti u niektorých pacientov s Covidom, ktorým sa podával vitamín D. 

Vitamín C 

Štúdia z roku 2007 naznačila, že tí, ktorí užívali 2000 mg vitamínu C pri bežnom prechladnutí, sa zotavili o osem percent rýchlejšie ako tí, ktorí ho neužívali. Hoci je teda prijímanie zdravej dávky vitamínu C zo stravy, doplnky stravy nie sú potrebné. V skutočnosti tí, ktorí užívali "megadávky" vitamínu C väčšie ako 2000 mmg denne, zvyšujú riziko vzniku obličkových kameňov.

Selén 

"Selén je nevyhnutný pre kritické enzýmy, ktoré redukujú voľné radikály v našich bunkách," hovorí Goggins. "V Číne, v regiónoch s dostatočným obsahom selénu v pôde, bola miera úmrtnosti na kovid menej ako polovičná v porovnaní s obyvateľmi regiónov s nedostatkom selénu v pôde." 

Vitamín A a zinok  

"Vitamín A a zinok môžu zlepšiť imunitné funkcie a ich nedostatok bude mať jednoznačne vplyv na imunitný systém." Ide skôr o to, aby ste sa uistili, že ich nemáte nedostatok, než o "posilnenie" imunity.

Kurkuma a zázvor   

"O oboch je známe, že sú dobrými protizápalovými prostriedkami, najmä ak sú v potravinách," hovorí doktor Gill. "

Kvercetín   

Rastlinný flavonoid, ktorý sa nachádza v kapari a zelenom čaji, patrí medzi výživové doplnky ". "Kvercetín má potenciál blokovať receptory, na ktoré sa pripája proteín Covid spike, a bráni mu tak preniknúť do bunky". Užívanie 1000 mg kvercetínu denne bolo spojené so skorším prepustením z nemocnice u tých, ktorí boli prijatí s Covidom. Kvercetín sa nachádza aj v červenom víne, cibuli, jablkách a bobuľovom ovocí.

Resveratrol 

Silný antioxidant a antivirotikum, niektorí odborníci tvrdia, že táto rastlinná zlúčenina môže mať pozitívny účinok pri Covide. "Laboratórne štúdie naznačujú, že resveratrol inhibuje replikáciu vírusu." Resveratrol môže blokovať receptory pri horúčke, čím spomaľuje infekciu, takže to vyzerá nádejne." Predávkovanie môže viesť k žalúdočným problémom. Medzi potravinové zdroje patrí, hrozno, čučoriedky, maliny, moruše a arašidy.

Náročné cvičenie a horúca sauna -  sa treba vyhnúť

"Vysoká intenzita cvičenia zvyšuje množstvo zápalových cytokínov, pretože vaše svaly sú poškodené a vaše telo vysiela signál, že ich potrebujete opraviť. Covid môže viesť k nadmernej aktivite zápalu, takže tvrdým cvičením zvyšujete riziko." Dôležitosť pomalého návratu k fyzickej aktivite po infekcii, "aby sa predišlo komplikáciám, ako je zápal srdcového svalu."

Dôležitosť pomalého návratu k fyzickej aktivite po infekcii, "aby sa predišlo komplikáciám, ako je zápal srdcového svalu. Telegraph

Rusko predložilo nové dôkazy o ukrajinských biologických laboratóriách, vyjadrilo sa k prepojeniu s Bidenom a USA

Hunter Biden, syn súčasného prezidenta USA Joea Bidena.

Dokumenty podrobne opisujú osud smrtiacich patogénov financovaných USA, ktoré mohli byť testované na Ukrajincoch.

Rusko predložilo nové dôkazy o ukrajinských biologických laboratóriách, vyjadrilo sa k prepojeniu s Bidenom a USA
Dokumenty podrobne opisujú osud smrtiacich patogénov financovaných USA, ktoré mohli byť testované na Ukrajincoch

Ruská armáda predložila dokumenty, z ktorých vyplýva záujem Ukrajiny o používanie bezpilotných lietadiel na dodávanie ozbrojených patogénov vyvinutých v biolaboratóriách financovaných USA. 

Jedným z kľúčových dôkazov bol list ukrajinskej spoločnosti Motor Sič tureckému výrobcovi dronov Baykar Makina - výrobcov bezpilotných lietadiel Bayraktar TB2 a Akinci - z 15. decembra 2021. Ukrajinci sa konkrétne pýtali, či by drony mohli niesť 20 litrov aerosólového nákladu na vzdialenosť 300 kilometrov - čo by ich dostalo na dostrel desiatky veľkých ruských miest a takmer celého Bieloruska. 

"Hovoríme o vývoji technických prostriedkov na dodávku a použitie biologických zbraní kyjevským režimom s možnosťou ich použitia proti Ruskej federácii," povedal generálporučík Igor Kirillov, veliteľ ruských síl jadrovej, biologickej a chemickej ochrany.

Podľa ruskej armády Pentagón vynaložil viac ako 30 miliónov dolárov na biologický výskum len v jednom ukrajinskom zariadení, v Centre verejného zdravia ministerstva zdravotníctva.

Biologické projekty Pentagónu na Ukrajine koordinovala Joanna Wintrolová, vedúca kancelárie DTRA v Kyjeve, až do svojho odchodu v auguste 2020. Podľa Kirillova priamo dohliadala na projekty UP-4, UP-6 a UP-8 zamerané na štúdium smrteľných patogénov vrátane antraxu, konžsko-krimskej horúčky a leptospirózy.

Kirillov uviedol, že Hunter Biden - syn súčasného prezidenta USA Joea Bidena - zohral "dôležitú úlohu pri vytváraní finančnej príležitosti na prácu s patogénmi na území Ukrajiny", pričom poukázal na niekoľko e-mailov medzi ním a vedúcimi pracovníkmi spoločností Metabiota a Black and Veatch. 

Na základe ich korešpondencie označil najmä viceprezidenta spoločnosti Metabiota za "dôverníka Huntera Bidena". Podľa generála "západné médiá" potvrdili pravosť týchto e-mailov - pravdepodobne ide o odkaz na materiály, ktoré minulý týždeň zverejnil britský denník Daily Mail.

Podľa memoranda, ktoré Kirillov ukázal, bol biolabami znepokojený dokonca aj Kyjev. V liste z Chersonského oddelenia Ukrajinskej bezpečnostnej služby (SBU) z roku 2017 sa uvádza, že DTRA a Black a Veach majú v úmysle "zaviesť kontrolu nad fungovaním mikrobiologických laboratórií na Ukrajine, ktoré vykonávajú výskum patogénov obzvlášť nebezpečných infekcií, ktoré sa môžu použiť na vytvorenie alebo modernizáciu nových typov biologických zbraní".

Poukazujúc na dokument Centra verejného zdravia ukrajinského ministerstva zdravotníctva z júna 2019 sa Kirillov pozastavil nad tým, prečo sa v ňom trvá na utajení a požaduje sa, aby sa "závažné" incidenty "vrátane úmrtia subjektov" nahlásili americkým bioetickým orgánom do 24 hodín - keď sa v iných dokumentoch o tomto konkrétnom programe spomínajú len štandardné práce pri odbere vzoriek krvi.

Generál obvinil USA z "odmietavého postoja k občanom Ukrajiny" a z toho, že s nimi zaobchádzajú ako s pokusnými králikmi na biologické a lekárske experimenty.

Začiatkom tohto mesiaca však americká diplomatka Victoria Nulandová pred Senátom dosvedčila, že "laboratóriá biologického výskumu na Ukrajine" skutočne existujú a že Washington spolupracuje s Kyjevom, "aby zabezpečil, že materiály biologického výskumu sa nedostanú do rúk ruských síl".

Podľa Kirillova boli všetky patogénne biomateriály uskladnené na Ukrajine "začiatkom februára 2022 prepravené vojenským dopravným lietadlom do Spojených štátov cez Odesu". Dňa 24. februára, keď ruské vojská vstúpili na Ukrajinu, ministerstvo zdravotníctva v Kyjeve nariadilo zničiť zvyšné kmene, uviedol generál.

Kirillov uviedol, že ruská intervencia zastavila činnosť piatich ukrajinských biolaboratórií, ktoré pracovali s antraxom, tularémiou, brucelózou, cholerou, leptospirózou a africkým morom ošípaných. Russia Today

Covid

Nadbytočné úmrtia spôsobené Lockdownom sú 3 krát vyššie ako covidové úmrtia.

Covid nebol katastrofou pre vzdelávanie mladých ľudí. Bol to Lockdown.

Inzercia

9 spôsobov, ako sa zbaviť Covidu. Smrtiace patogény z ukrajinských labolatórií.

Čo píšu anglickí konzervatívci o covide 5. Podviedli ma popierači úniku z labáku

Čo píšu anglickí konzervatívci 4. Kamionisti v Kanade 2.

Čo píšu anglickí konzervatívci 4. Kamionisti v Kanade 1.

Čo píšu anglickí konzervatívci o covide 3

Čo píšu anglickí konzervatívci o covide 2

Čo píšu anglickí konzervatívci o covide 1.

Počty lekárov, sestričiek, lôžok u nás a v Rakúsku, Česku, Holandsku, Anglicku

75 amerických zákonodarcov zbohatlo na vakcínach. Pandémia plne očkovaných Škótsko

Covid u detí klesá, pretože „väčšina už vírus mala“. Očkujte dôchodcov. Anglicko

2-krát toľko ľudí v nemocniciach prináša lockdown v najkritickejšom momente

Vedci tvrdia, že rúška, práca z domu iba oddialia úmrtia do jesene budúceho roku

Ako žiť zdravo

Čo skutočne spôsobuje bolesť hlavy - a ako ju liečiť

Najlepší denný režim - cirkadiánny cyklus - pre zdravý život pre mužov a ženy

6 kalorických mýtov o zdraví - ktoré vás robia tučnými

5 spôsobov, ako sa vyrovnať s bolesťou kĺbov pri artritíde

4 spôsoby ako prestať a chrápaním

6 najlepších potravín na posilnenie imunitného systému

8 spôsobov, ako túto jeseň schudnúť a udržať si váhu natrvalo

17 vecí, ktoré musíte teraz urobiť, aby ste boli zdraví v neskoršom veku

5G a rakovina, strata pamäti, cukrovka, obličky. Europoslanci a lekárske štúdie.

Progresivizmus a jastraby

6 najčastejších podvodov - a ako sa im vyhnúť

Vojna proti Západu: oduševnená odpoveď na antirasizmus

Strach a odpor búrajú základy americkej moci. Majú pochybnosti o sebe samých.

Progresívna Amerika pomaly umiera. Vo Facebooku rozhoduje Clegg nie Zuckerberg.

Ako chápu slobodu slova progresívci, teda socialisti Napr. Bidenov syn podvodník

Hudba pre Igora

Čo čítať, komu veriť v tejto dobe rozdelenia na očkovanie či vojnu

Odporúčame

Blog
Čo píšu anglickí konzervatívci 9. Američan Chivvis: Zabrániť eskalácii konfliktu

Čo píšu anglickí konzervatívci 9. Američan Chivvis: Zabrániť eskalácii konfliktu

Británia poslala na Ukrajinu 5 615 protitankovýych striel NLAW. Johnsoon prisľúbil 120 nových obrnených vozidiel a nové protilodné raketové systémy, ktoré by sa mohli použiť na boj proti ruským silám v Mariupole na južnom pobreží Ukrajiny. Británia od roku 2016 poskytuje aj vojenský výcvik. Krátkodobé ad hoc kurzy sa čoskoro zmenili na "Operáciu Orbital", dlhodobú dohodu poskytujúcu protitankové, ostreľovačské, protitankové a prieskumné kurzy. Vycvičili len v Javorive viac ako 15 000 vojakov. Strach z invázie tiež vytvoril mentalitu dobrovoľnej vojenskej služby, čo umožnilo Ukrajine začať organizovať a cvičiť 130-tisícovú armádu záložníkov. Britské kráľovské námorníctvo je prítomné v Čiernom mori, vlani v júni bol torpédoborec HMS Defender typu 45 nasadený a plavil sa v blízkosti Krymu. Každý NLAW stojí 30 000 libier a dokáže zničiť ruský tank, ktorý stojí až 4 milióny libier, čo je približne 133-krát viac. Kybernetické veliteľstvo USA rozmiestnilo po východnej Európe kybernetické tímy, ktorých úlohou je narúšať ruskú komunikáciu a digitálne útoky. Americkí spravodajskí úradníci medzitým analyzujú satelitné fotografie a elektronické odpočúvania, aby zistili pohyb ruských vojsk a poskytli ich Ukrajine už za hodinu. Vo Washingtone poskytujú Ukrajine svoje služby lobistické skupiny a právne kancelárie zadarmo a žiadajú ďalšie sankcie voči Rusku v mene Ukrajiny. Chris Chivvis, riaditeľ programu American Statecraft jasne povedal, ak sa má zabrániť eskalácii konfliktu, treba nájsť "odbočku", a to rýchlo. Západ čelí protivníkovi, ktorý môže pokračovať v eskalácii hrozby až po plnohodnotnú jadrovú vojnu.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.