Tweetnuť
Kopírovať odkaz
Čítať neskôr
Pre uloženie článku sa prihláste alebo sa ZDARMA registrujte.
Blog
01. apríl 2022

6. osobný dopis Krista - Filadelfii

V súčasnosti sa svet blíži k situácii, o ktorej apoštol Ján písal vo svojej inšpirovanej knihe Zjavenie. V nej po otvorení prvých štyroch pečatí Ježišom Kristom bolo vidieť cval štyroch koní, za ktorými išiej Hrob, spôsobujúc smrť štvrtiny ľudstva! Posolstvo v Kristovom šiestom osobnom liste zboru vo Filadelfii sa vzťahuje špediálne a hlavne na pomazých bratov Krista v čase konca súčasného zlého systému, ktorý je pod kontrolou Satana Diabla! Inšpirovaný dopis Krista hovorí:

“Anjelovi zboru vo Filadelfii napíš: Toto hovorí ten, ktorý je svätý a pravý, ktorý má Dávidov kľúč, ktorý otvára tak, že nikto nezatvorí, a zatvára tak, že nikto neotvorí: ‚Poznám tvoje skutky. Otvoril som pred tebou dvere, ktoré nikto nemôže zatvoriť. Viem, že hoci máš málo sily, zachoval si moje slovo a nezaprel si moje meno. A tých zo Satanovej synagógy, ktorí o sebe hovoria, že sú Židia, ale klamú, lebo nimi nie sú, prinútim, aby prišli a poklonili sa ti k nohám a aby spoznali, že som si ťa zamiloval… 

…pretože si zachoval slovo o mojej vytrvalosti, ochránim ťa v hodine skúšky, ktorá má prísť na celý svet, aby boli obyvatelia zeme vyskúšaní. Prídem rýchlo. Pevne sa drž toho, čo máš, aby ti nikto nevzal korunu. Kto zvíťazí, toho urobím stĺpom v chráme svojho Boha a už z neho nebude musieť nikdy vyjsť. Napíšem naňho meno svojho Boha a meno mesta svojho Boha, Nového Jeruzalema, ktorý zostupuje z neba od môjho Boha, a aj moje nové meno. Nech každý pozorne počúva, čo hovorí duch zborom.” - Zjavenie 3:7-13.

Počas svojho pozemského života ako dokonalý Boží syn, Ježiš Kristus toho povedal také množstvo, že apoštol Ján bol nútený napísať: “Keby sa mali všetky dopodrobna zapísať, myslím si, že by na celom svete nebolo dosť miesta na zvitky, ktoré by boli napísané.” (Ján 21:25) Medzi iným niekoľkokrát varoval svojich žiakov, aby boli neustále bdelí, pretože jeho druhý príchod bude tak nečakaný a nepoznateľný aj pre jeho pomazaných bratov, ako “zlodej v noci”!

 

Inzercia

Študent Biblie a primeraných textov so vzťahom na Druhý príchod Ježiša Krista.

Odporúčame

Blog
5. osobný dopis Krista - Sardách

5. osobný dopis Krista - Sardách

“Ten deň a hodinu nepozná nikto, ani anjeli v nebi, ani Syn, iba Otec. Dávajte pozor a bdejte, lebo neviete, kedy príde určený čas…preto bdejte, lebo neviete, kedy príde pán domu, či večer, alebo o polnoci, alebo pred svitaním, alebo skoro ráno, aby vás nenašiel spať, keď nečakane príde. Čo hovorím vám, hovorím všetkým: Bdejte!“ - Marek 13:32-37.

Blog
Synoda: Mať víziu

Synoda: Mať víziu

Pre formovanie k synodalite je potrebné mať víziu cirkvi budúcnosti. Slovenské vedenie cirkvi doposiaľ neukázalo žiadnu víziu budúcnosti, len nostalgiu z minulosti. Aj preto je u nás vyprázdnenie kostolov a odluka veriaceho od cirkvi stále viac nezvratným procesom.

Denník Svet kresťanstva

Diskutovať môžu exkluzívne naši podporovatelia, pridajte sa k nim teraz.

Ak máte otázku, napíšte, prosím, na diskusie@postoj.sk. Ďakujeme.